Українці будуть воювати за Америку у війні США проти Китаю або Ірану, - Гончаренко

Автор: Марченко Любов

Якщо Сполучені Штати розпочнуть війну за демократію проти Китаю або ще якоїсь тоталітарної країни, українці воюватимуть на їхньому боці разом з американськими солдатами. Війна США із будь-яким зовнішнім ворогом Америки буде за участю українських військових.

Українці будуть воювати за Америку у війні США проти Китаю або Ірану, - Гончаренко - today.ua

У цьому запевнив американців нардеп Олексій Гончаренко в інтерв'ю, яке він дав CNN.

"Якщо у майбутньому будуть якісь війни та США знадобляться люди, які стоятимуть з ними пліч-о-пліч, хто буде у траншеях під Тегераном? Я не думаю, що багато націй готові на це. Українці готові. Ми українці, ми готові встати із США пліч-о-пліч у траншеях у Тегерана, Північної Кореї чи Китаю - без різниці", — заявив нардеп.

Така заява, звісно, була не дуже схвально сприйнята українцями, оскільки сьогодні ані США, ані жодна інша країна не квапляться відправляти своїх бійців в окопи під Авдіївку чи Куп'янськ. Отже, згодом Гончаренко у своєму Telegram був змушений роз'яснити висловлювання щодо окопів, в яких українці стоятимуть поряд з американцям.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

США мають зараз підтримати Україну, підтримати фінансово. Інакше Україна програє в цій війні, пише Гончаренко.

"Прям зараз у нас ситуація така: ми програємо. Програємо, тому що у нас немає грошей, немає амуніції і наша єдина надія — США. Якщо США не допоможе — ми програємо. Все", - описав ситуацію нардеп.

Та якщо американці нам допоможуть і виступлять гарантами нашої безпеки, то й українці у будь-якій війні США зі своїми ворогами стоятимуть на боці Америки.

"Ситуація в західному світі зараз така. США готуються до війни з Іраном та Китаєм. Крім США, єдиною армією Заходу, яка дійсно має силу — Україна. Тому мій посил був не про те, що давайте ми повоюємо просто так з США. Мій посил був про те, що якщо США допоможуть нам перемогти Росію, ми готові будемо підтримувати США в будь-якій їх війні. Тобто, якщо США виступить гарантом нашого суверенітету, ми будемо готові бути союзниками США", - розтлумачив свою позицію Гончаренко.

Тобто фактично українці воюватимуть за Америку не безплатно, а в обмін на допомогу, яку зараз США мають надати Україні.

Українці будуть воювати за Америку у війні США проти Китаю або Ірану, - Гончаренко

Крім того, Україна вже має досвід військової участі у міжнародних місіях на боці США, каже нардеп. Взяти хоча б нашу допомогу в Іраку або в Афганістані.

"У нас був великий контингент в Іраку. І ми були на стороні США. Що ми звідти отримали? Нічого. Хто вивозив людей з Афганістану? Українське ССО. І ще багато різних історій", - пригадав Гончаренко.

Тобто Україні слід учитися торгувати тим, що наразі є в неї найкращого. Так вийшло, що зараз у нас найпотужніша армія в Європі. І ми повинні вміти продати наш військовий потенціал союзникам. У даному випадку – в обмін на конкретну військову допомогу, вважає народний обранець

Навіть більше, Олексій Гончаренко вважає, що настала пора в Україні на законодавчому рівні дозволити існування приватних військових компаній. Це, крім усього іншого, дозволить відразу працевлаштувати багатьох ветеранів, які шукатимуть собі застосування після війни.

"Бо після нашої війни велика кількість ветеранів буде по всьому світу приймати участь у різних конфліктах і щоб не було статті за це дома - треба це легалізувати. Прокидаємось трошки. На жаль, минулий світ закінчився. Тепер все буде інакше", - заявив нардеп.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тобто, про участь американських чи будь-яких інших військових НАТО в нашій війні не йдеться. Від США Україна хоче лише допомоги зброєю. А натомість із США ми будемо готові розплатитися живою силою – нашими бійцями. Щоправда, Гончаренко запевнив, що участь українських військових у війнах США буде суто добровільною.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про демобілізацію частини військовослужбовців із ЗСУ.