Визнання “сучасного Гітлера“ стане черговим тестом для союзників України, - Данилов

Автор: Корнєєв Ігор

Сьогодні на території Російської Федерації стартували так звані вибори президента. Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що у Києві уважно відстежуватимуть, хто визнає їхні результати, а хто – ні.

Визнання “сучасного Гітлера“ стане черговим тестом для союзників України, - Данилов - today.ua

Головна претензія світової спільноти до чергового процесу легітимації влади Володимира Путіна – вибори на тимчасово окупованих територіях України. Цікаво, що питання виникли лише зараз – з 2014 року Росія проводила вибори різних рівнів в окупованому Криму і вони визнавалися західними країнами.

Однак із початком повномасштабного вторгнення політична рамка змінилася. Із засудженням виборів на окупованих територіях виступили найбільші західні країни. Загалом із заявою про невизнання виборів на СОТ України висловилися голови комітетів із закордонних справ парламентів 23 країн.

"Ми однозначно відкидаємо легітимність виборів, що проводяться Росією на окупованих українських територіях. Такі дії Росії на міжнародно визнаній території України є абсолютно нелегітимними і не будуть визнані міжнародною спільнотою", – йдеться у заяві.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Олексій Данилов сьогодні заявив, що у Києві уважно спостерігатимуть за тим, хто визнає Володимира Путіна президентом після цих вихідних, а хто – ні. Втім, Данилов підкреслив, що не має особливих ілюзій із цього приводу.

"Одне цікаво: чи буде сучасного Гітлера хтось вітати, чи буде продовжувати вдавати, що вони є рукостисними і з ними можна вести якусь справу", - зазначив секретар РНБО.

Визнання “сучасного Гітлера“ стане черговим тестом для союзників України, - Данилов

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що сьогодні щодо виборів на окупованих українських територіях збереться Рада Безпеки ООН.

Нагадаємо, напередодні так званих виборів президента Росії російські добровольці, що б'ються на боці України, проводять спецоперацію на територіях Курської та Білгородської областей.