Російська влада заблокувала евакуацію з Бєлгородської області: вокзал оточили, нікого не випускають

Автор: Корнєєв Ігор

Попри попередження "Російського добровольчого корпусу" про заплановані атаки на військові об'єкти у Бєлгороді, Брянську та Курську евакуація місцевого населення не провадиться. Мало того, в Мережі з'явилося багато повідомлень, що влада заважає мешканцям залишити місто.

Російська влада заблокувала евакуацію з Бєлгородської області: вокзал оточили, нікого не випускають - today.ua

З попередженням про те, що військові об'єкти в цих обласних центрах будуть атаковані, ще напередодні виступили бійці РДК, легіону "Свобода Росії" та Сибірського батальйону.

Вони пояснили необхідність атак ударами, що тривають, по мирних українських містах з територій російських прикордонних регіонів.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Сьогодні вранці російські добровольці повторили попередження, давши додаткові півтори години на евакуацію.

"Усім жителям Курської та Брянської областей, які не встигають або не мають можливості евакуюватися, негайно пройти в укриття!", - йдеться у зверненні.

Бєлгородці повідомляють, що влада міста не тільки не реагує на заклик, а й перешкоджає евакуації. Російські силовики не дають мешканцям залишити місто на власних авто. Повідомляється, що роботу міжміського автобусного та залізничного сполучення припинено за розпорядженням влади.

Надходять численні повідомлення про бойові дії в Сподарюшино, Теткіно, Гайвороні (Бєлгородська область). Удари безпілотниками-камікадзе завдаються також безпосередньо по обласному центру.

З'явилася неперевірена інформація, що у Бєлгороді є постраждалі та загиблі.

Російська влада заблокувала евакуацію з Бєлгородської області: вокзал оточили, нікого не випускають

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, напередодні в Мережі з'явилося відео, на якому троє людей, обличчя яких не видно, звертаються до росіян від імені "Загонів Навального". На відео вони демонструють саморобні бомби, які обіцяють використати на виборчих дільницях.

Вони заявили про намір провести атаки на виборчі дільники в Росії 17 березня, коли в країні відбуватимуться так звані вибори президента.