Вікторія Нуланд вважає, що українці можуть повернути окуповані території, але війну в Україні закінчувати ще не час

Автор: Марченко Любов

Для ЗСУ цілком реально повернути окуповані території і вийти на кордони 1991 року. Однак це потребуватиме ще немало зусиль з боку усього українського народу. Тоді Україна зможе підписати мирний договір з позиції сили – на своїх умовах. Водночас Захід має їй допомогти не програти цю війну.

Вікторія Нуланд вважає, що українці можуть повернути окуповані території, але війну в Україні закінчувати ще не час - today.ua

Таку думку висловила колишня заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд в інтерв'ю, яке вона дала виданню Politico.

Нуланд упевнена, що українці зможуть прогнати ворога з окупованих територій і відновити кордони своєї країни там, де вони були закріплені у 1991 році – на момент розпаду СРСР.

"Чи може Україна досягти успіху? Безумовно. Чи може Україна вийти з цього більш суверенною, більш економічно незалежною, сильнішою, більш європейською, ніж вона є зараз? Безумовно. І думаю, так і буде", — наголосила екс-заступниця держсекретаря США.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Водночас вона усвідомлює, що наразі українське військо ще не в тих кондиціях, щоб досягти таких цілей. Потрібна зброя, багато зброї, і потрібне свіже поповнення лав ЗСУ. Лише за таких умов українці будуть готові здійснити ефективний контрнаступ і прогнати ворога з окупованих територій.

Вікторія Нуланд вважає, що українці можуть повернути окуповані території, але війну в Україні закінчувати ще не час

За таких умов Путін буде сам просити про мирні переговори, а також буде змушений підписати мирний договір на умовах України.

Нуланд переконана, що в України є потенціал переламати хід війни та перейти в активний наступ. Потрібна лише повна мобілізація усіх наявних ресурсів – як людських, так і технічних.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Роль Сполучених Штатів у цьому протистоянні представниця американського політичного істеблішменту вбачає у якнайшвидшому збільшенні обсягу військової допомоги Києву. Решту українці зроблять самі, переконана Вікторія Нуланд.

Нагадаємо, водночас її співвітчизник Дональд Трамп вважає, що Україна та РФ мають якнайшвидше сісти за стіл переговорів задля уникнення зайвого кровопролиття.