Мирний план Трампа потрапив у Мережу: що задумав кандидат у президенти США

Автор: Марченко Любов

У Мережі з'явився мирний план Дональда Трампа, який стосується закінчення війни в Україні. Всупереч побоюванням, що він може запропонувати Україні беззастережну капітуляцію, насправді це не так. План кандидата в президенти США містить деякі суперечливі моменти, але водночас він не позбавлений відчуття реальності.

Мирний план Трампа потрапив у Мережу: що задумав кандидат у президенти США - today.ua

План Дональда Трампа стосовно досягнення миру в Україні оприлюднили не ЗМІ, хоча цього можна було сподіватись у першу чергу. Він з'явився на сторінках книги "Америка понад усе".

Мирний план Трампа, який він до пори волів не розголошувати, несподівано став публічним. Його оприлюднено у книзі, яка створена некомерційним аналітичним центром America First Policy Institute. У передмові до видання йдеться, що воно створене "для просування програми державної політики" Трампа. Є там чималий розділ і про війну в Україні, в якому репрезентовано стратегію Трампа щодо завершення цієї війни.

Водночас редактор книги Фред Фляйц наголошує, що це не позиція, чітко озвучена Трампом, а висновки, зроблені на підставі багатьох бесід і консультацій із ним.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Що містить у собі мирний план Трампа

Перш за все треба сказати, що Трамп не радить Україні відмовлятись від повернення своїх територій. Але він наполягає на тому, що це має відбуватись дипломатичним шляхом, а не шляхом нескінченного кровопролиття на полі бою.

Трамп переконаний, що за правління Володимира Путіна Україні навряд чи вдасться повернути свої території. Це може статися, найімовірніше, після зміни політичного керівництва в РФ.

Але чекати, доки завершиться президентська каденція Путіна не можна. Мирні переговори треба починати якомога швидше.

Мирний план Трампа потрапив у Мережу: що задумав кандидат у президенти США

Що мають намір запропонувати Україні

Відмову від збройного повернення окупованих територій.

Мирні переговори з Росією з кінцевою метою укладання мирної угоди. Доки триватимуть переговори, США не буде постачати зброю в Україну, щоб не продовжувати марного кровопролиття.

Як тільки мирна угода буде підписана, США продовжать постачати в Україну зброю, щоб вона мала чим захиститись у разі нового нападу.

Відмову Україні від вступу до НАТО на тривалий термін. На цей період, поки наша країна не буде "під парасолькою№ Альянсу, міжнародна спільнота має заздалегідь виробити інший механізм колективного захисту України від можливих посягань РФ та інших агресорів.

Відновлення теми повернення українських земель після зміни політичного керівництва в РФ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Фінансування повоєнної відбудови України з податків, які будуть впроваджені на продаж російських енергоносіїв.

Нагадаємо, раніше Дональд Трамп заявляв, що якби він залишався на посаді президента США, то він би не допустив повномасштабної війни в Україні.