В угорському МЗС заявили, що нові поставки зброї Україні наблизили Третю світову війну

Автор: Марченко Любов

Нові поставки зброї не наближають Україну до перемоги, а лише наражають світ і Європу, зокрема, на небезпеку нової світової війни. Єдиний розумний шлях вирішення російсько-українського збройного конфлікту – дипломатичний.

В угорському МЗС заявили, що нові поставки зброї Україні наблизили Третю світову війну - today.ua

Такі думки висловив очільник угорського зовнішньо-політичного відомства Петер Сійярто.

Очільник угорського МЗС Петер Сійярто переконаний, що стратегія, яка була обрана Європою у російсько-українській війні, зазнала фіаско. Очевидно, що накачування України зброєю не дасть їй стратегічної переваги на фронті, а лише призведе до затягування війни та до подальших жертв і руйнувань. До того ж, поставки Україні зброї значно збільшують ризик початку нової світової війни, вважає чиновник.

"Поставки зброї можуть лише затягнути війну або збільшити ризик ескалації до світової війни", – переконаний очільник МЗС.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Він також висловив спільну позицію угорського уряду, яка полягає в досягненні миру шляхом дипломатичних, а не військових зусиль. В Угорщині вважають, що слід використовувати бодай найменшу можливість для проведення мирних переговорів, щоби припинити цю війну. Водночас там переконані, що мирні плані лише тоді матимуть успіх, якщо до переговорів будуть залучені всі сторони воєнного конфлікту.

В угорському МЗС заявили, що нові поставки зброї Україні наблизили Третю світову війну

"Ми, угорці, готові обговорювати всі мирні плани. Але також необхідно чітко усвідомлювати, що мирні конференції можуть бути успішними лише тоді, коли на них будуть присутні всі учасники війни", – заявив Сійярто.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Угорський чиновник також не бачить ніякого сенсу у запровадженні нового пакету санкцій проти РФ, оскільки всі попередні спроби таким чином зупинити Росію закінчилися нічим. Навіть більше, антиросійські санкції рикошетом вдарили по Європі, спричинивши негативні економічні явища. Таким чином, ці санкції зашкодили всім європейцям, включаючи й угорців. Хоча угорці ніяк не причетні до розв'язання цієї війни, наголосив угорський чиновник.

Нагадаємо, аналогічними міркуваннями визначився й угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан.