Орбан різко висловився про можливу відправку військових НАТО в Україну: “Вихор, який може затягнути Європу у прірву“

Автор: Марченко Любов

Захід не виключає відправки своїх військовослужбовців в Україну. Щоправда, військові НАТО не братимуть участі у бойових зіткненнях, а будуть інструкторами та радниками. Водночас угорський прем'єр Віктор Орбан категорично не схвалює такої ідеї. Він вважає, що такий крок може спровокувати Путіна на військові дії проти ЄС.

Орбан різко висловився про можливу відправку військових НАТО в Україну: “Вихор, який може затягнути Європу у прірву“ - today.ua

Про це Орбан написав у своєму Facebook.

У своєму дописі угорський прем'єр констатує, що в Європі склалася провоєнна більшість, яка дедалі сильніше втягується у війну в Україні. Крім європейських країн, у конфлікт активно втягується блок НАТО. Генсек альянсу Єнс Столтенберг висловив ідею про створення місії НАТО-Україна.

Водночас Орбан вважає, що Європа вже небезпечно втягнута у війну між Україною та РФ. Розпочавши допомогу Україні із гуманітарних вантажів на кшталт касок і медичних турнікетів, країни ЄС розширили її до постачання зброї, включаючи танки й літаки.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Орбан різко висловився про можливу відправку військових НАТО в Україну: “Вихор, який може затягнути Європу у прірву“

"Потім фінансова допомога. Все більше і більше. Зараз десь близько 100 мільярдів. В євро. Гроші, зброя, але ситуація не покращується, а погіршується. Ми в одному кроці від того, щоб Захід відправив солдатів в Україну. Це воєнний вихор, який може затягнути Європу у прірву. Брюссель грає з вогнем", - застерігає прем'єр-міністр Угорщини.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас він наголошує, що його країна повинна триматись подалі від цієї війни, щоб не стати заручницею великих держав. Він також вважає, що Угорщина має стояти на позиція миру в усіх міжнародних інституціях – в ООН, у Брюсселі, у Вашингтоні і в НАТО.

Нагадаємо, українські інженери створили унікальний безпілотник, здатний вразити ціль, розташовану за 3000 кілометрів.