Повне закриття країни і тотальна мобілізація громадян: нардеп Дунда озвучив нові плани влади

Автор: Марченко Любов

Україна наближається до тотальної мобілізації – як на фронті, так і в економіці. Це означатиме, що все доросле і працездатне населення країни, яке не піде воювати, буде працювати.

Повне закриття країни і тотальна мобілізація громадян: нардеп Дунда озвучив нові плани влади - today.ua

Такими панами влади поділився в ефірі телеканалу "Київ" народний депутат від "Слуги народу" Олег Дунда.

Зарплата 200 тисяч гривень для військових-контрактників, яку депутати пропонують закріпити в законі – не така вже й нереальна, заявив нардеп. Якщо Україна зуміє мобілізувати свій внутрішній ресурс і не лише на фронті, але й в економіці, то бюджетні надходження країни значно зростуть. І тоді країна зможе більше грошей виділити на зарплати військовим.

"Ми йдемо крок за кроком до тотальної мобілізації. А вона буде означати фактично закриття країни. Закриття економіки, коли економіка буде закцентована на виробництві свого продукту", за явив нардеп.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Він також навів приклад, де у нас є невикористаний потенціал. Наприклад, за підсумками 2023 року імпорт побутових товарів у нас на 25 млрд перевищив експорт. А між іншим, Україна без проблем могла би відмовитись від імпорту простих товарів і виробляти все у себе.  

Повне закриття країни і тотальна мобілізація громадян: нардеп Дунда озвучив нові плани влади

"Захід України наразі заповнений товарами з Польщі, а також одягом та іншими товарами, які Україна може виробляти самостійно. Золотовалютні запаси та резерви можна буде направити на забезпечення ЗСУ та виплату 200-тисячної зарплати військовим", - вважає Дунда.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас залишилися "за кадром" важливі технічні деталі. Наприклад, звідкіля візьметься виробництво, для якого у нас немає обладнання і фінансів хоча би для старту? Або що означає повне закриття країни, якщо із неї й так вже давно не випускають половину населення? І чи означатиме тотальна мобілізація призов не лише чоловіків?

Нагадаємо, уряд знайшов у бюджеті понад півмільярда на будівництво військового меморіального кладовища.