Незрозуміла кліматична аномалія в Китаї: температура повітря різко впала на 50 градусів, птахи миттєво вмерзли в лід (відео 18+)

Автор: Марченко Любов

З Китаю повідомляють про кліматичну аномалію, яку фіксують на північному заході країни в автономному районі Сіньцзян. Там відбувається щось незрозуміле з температурою повітря. За дві доби в цьому регіоні температура стрімко знизилася з плюсового значення до 50 градусів морозу.

Незрозуміла кліматична аномалія в Китаї: температура повітря різко впала на 50 градусів, птахи миттєво вмерзли в лід (відео 18+) - today.ua

Про це повідомило агентство Reuters.

Сильні морози в зимовий період для цієї місцевості буденне явище, проте 50-градусний мороз - це все ж таки щось позамежне. Сьогодні вночі там зафіксували -52,3 градуса морозу. Кажуть, що такого холоду тут не було, принаймні, останні 60 років.

Холод супроводжується сильними хуртовинами, поривчастим вітром і крижаним дощем. Усе це вкрай ускладнило пересування транспорту, і уряд просить громадян утриматися від поїздок та й загалом якомога менше виходити з дому.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Місцеві жителі також зняли гнітюче відео. Через різке падіння температури (нагадаємо, вона за дві доби знизилася від +1,6 градуса до -52,3) водоплавні птахи не встигли покинути водойму, яка вже була без криги. Через це нещасні пернаті вмерзли в лід. Очевидці повідомляють про загибель тисяч птахів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому синоптики попереджають, що така погода протримається в цьому районі Китаю щонайменше до четверга... Це вже як у фільмі "Післязавтра"? Чи ще ні?

Нагадаємо, вчені попередили про загибель людства уже найближчим геологічним часом.