Німці пропонують збивати повітряні цілі над Україною з території країн НАТО

Автор: Марченко Любов

Країни НАТО можуть збивати повітряні цілі над Україною зі своєї території та своїми засобами ППО. Такі дії не означають, що держава, яка збила повітряну ціль, стає однією зі сторін конфлікту. Отож, ракети та дрони над Україною можна буде збивати з території прилеглих до України держав - Польщі та Румунії.

Німці пропонують збивати повітряні цілі над Україною з території країн НАТО - today.ua

Таку пораду дали полякам і румунам німці, чия країна не межує з Україною.

Така думка була озвучена у Бундестазі. Члени німецького парламенту від партії "Зелених", а також від "Вільних демократів" та від ХДС висунули пропозицію задіяти НАТОвські сили ППО для збиття повітряних цілей над територією України.

"Розташувати системи ППО на кордонах сусідніх (з Україною) держав так, щоб вони могли захищати і західні частини України", - запропонувала Агнешка Бруггер, що належить до партії "Зелених".

Популярні зараз

Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною

Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям

Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах

Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України

Підтримав свою колегу по партії і ще один депутат Бундестага Антон Гофрайтер. Він також вважає, що захист частини української території можна здійснювати силами ППО, розташованими у країнах, що входять до блоку НАТО – Румунії та Польщі. Щоправда, він уточнив, що такі дії можливі у довгостроковій перспективі.

На думку Маркуса Фабера, що представляє у німецькому парламенті "Вільних демократів", кількість систем ППО, а також зброї до них вже зараз вкрай обмежена. Отже треба їх використовувати ощадливо, щоб вистачило якомога надовше.

Німці пропонують збивати повітряні цілі над Україною з території країн НАТО

Схожу думку висловив і депутат від опозиційної ХДС Родеріх Кізеветтер. Він також вважає, що повітряні цілі над Україною можуть збивати ППО Північноатлантичного альянсу.

"Це розвантажить українську протиповітряну оборону та дозволить їй захистити фронт", – вважає Кізеветтер.

За приклад він назвав недавню оборону Ізраїлю, коли цьогоріч у квітні цій країні допомогли відбити атаку іранських військових пілоти США, Британії та Франції. На думку німецького парламентарія, країна, що допомогла іншій країні відбити повітряну атаку, не може автоматично бути визнана стороною конфлікту.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Німці радять взяти на себе таку місію силам ППО Румунії та Польщі, які межують з Україною. Німеччина ж з Україною не має спільного кордону. Отже її силам ППО не доведеться втручатись у конфлікт.

Нагадаємо, у Мережу потрапив мирний план Дональда Трампа. Стало відомо, як має намір зупинити війну в Україні 45-й президент США, який хоче стати ще й 47-м президентом.