Названі найшкідливіші для здоров'я продукти: що варто виключити зі свого раціону

Автор: Ольга Березовська

Їжа, яку регулярно вживає людина, впливає стан її здоров'я і може призвести до проблем. Тому людям дуже важливо уважно стежити за тим, що вони їдять у якій кількості. І їм може бути корисно дізнатися про продукти, які завдають непоправної шкоди організму.

Названі найшкідливіші для здоров'я продукти: що варто виключити зі свого раціону - today.ua

Медики назвали низку вкрай шкідливих продуктів, які слід повністю виключити із раціону харчування, щоб захистити організм від хвороб.

Газовані напої

Це один із найгірших варіантів, який можна вибрати. У таких напоях міститься величезна кількість калорій та штучних підсолоджувачів. Солодка газировка різко підвищує рівень цукру в крові, що негативно впливає навіть на здорових людей, не кажучи вже про тих, хто страждає на діабет або порушення обміну речовин.

Ковбаса та перероблене м'ясо

У таких продуктах міститься безліч барвників, трансжирів, підсилювачів смаку, цукру та солі. Регулярне вживання ковбаси, сосисок та іншого переробленого м'яса може підвищити ризик розвитку серцево-судинних захворювань та раку, що робить їх вкрай шкідливими та навіть небезпечними для організму.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Названі найшкідливіші для здоров'я продукти: що варто виключити зі свого раціону

Маргарин

У маргарині, який зазвичай використовують для випічки, містяться олії та трансжири, які є одними з найшкідливіших для організму людини. Якщо постійно його їсти, то це може спричинити підвищення холестерину та утворення бляшок на судинах. В результаті це призведе до серйозних проблем із серцево-судинною системою.

Смажена їжа

Людям варто уникати смажених, особливо у фритюрі, продуктів. Вони багаті на трансжири, калорії та насичені жири, які погіршують роботу організму. Тому замість того, щоб їсти смажене м'ясо або овочі, краще запікати їх у духовці або готувати іншими способами, не використовуючи величезну кількість олії.

Названі найшкідливіші для здоров'я продукти: що варто виключити зі свого раціону

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Замінники цукру

Часто штучні підсолоджувачі рекомендують людям, яким не можна вживати цукор. Але вони не такі корисні, як думають багато хто. Такі продукти негативно впливають на травну систему і можуть стати причиною розвитку хронічних, гормональних проблем або розладів роботи органів травлення.

Нагадаємо також про найшкідливіші для здоров'я серця продукти, які також не варто їсти постійно.