Мешканцям багатоквартирних будинків вручатимуть повістки голови ОСББ

Автор: Марченко Любов

До функцій голів ОСББ та підприємців, які надають послуги з обслуговування багатоквартирних будинків, додалася ще одна. Тепер їм треба не лише стежити за станом комунікацій, прилеглої території, дахом і дверима в під'їздах, а ще й розносити повістки для мешканців підопічних будинків.

До такої роботи їх зобов'язав Кабмін, ухваливши постанову №560 "Про затвердження порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період".

У цьому документі, зокрема, йдеться, що вручення повісток військовозобов'язаним чоловікам може відбуватися де завгодно і за будь-якого часу доби. Тобто, вас можуть навіть розбудити посеред ночі, щоби вручити вам повістку.

Повістки тепер не вручатимуть лише в космосі, але це не точно

Отже, відповідно до урядової постанови №560 повістки можуть роздавати у таких місцях:

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

  • за адресою, де прописаний чоловік;
  • за адресою фактичного (задекларованого) місця проживання;
  • за місцем роботи або навчання;
  • у громадських місцях;
  • у ТЦК;
  • на блокпостах;
  • у пунктах пропуску через державний кордон.

Голова ОСББ може завітати до вас додому сам або у складі групи

Повістки у багатоквартирних будинках може роздавати голова ОСББ або підприємець (ФОП), що надає послуги з управління будинком, в якому проживає конкретний військовозобов'язаний. У цих посадових осіб є адреси проживання усіх чоловіків. Тож знайти конкретних осіб буде не важко. Аргумент, що чоловік на роботі і приходить додому лише опівночі, більше не діє, бо візитери з повісткою можуть тепер нагрянути і вночі.

Вони можуть бути самі або з групою оповіщення. У складі цих груп можуть бути представники місцевої влади, представники ТЦК та поліцейські.

Якщо повістку видаватимуть за місцем роботи або навчання, то це може зробити як сам роботодавець або керівник освітнього закладу, так і їхні представники. І, звісно, все ті ж співробітники ТЦК та поліцейські.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Та найвища ймовірність отримати повістку від співробітників ТЦК або представників місцевої влади існує у громадських місцях.

Нагадаємо, частина чоловіків втратила право на відстрочку від мобілізації з 18 травня - відколи набув чинності новий закон про мобілізацію.