Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Автор: Марченко Любов

В Україні найближчим часом активізують мобілізацію. Причому ТЦК активніше проводитимуть мобілізацію молодих чоловіків, до 35-40 років. Саме такі бійці мають складати кістяк ЗСУ, і в них є більше шансів на перемогу. Справа - не лише в їхніх кращих фізичних кондиціях.

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків - today.ua

Таку думку висловив в інтерв'ю французькому журналісту Г'юго Траверсу президент України Володимир Зеленський.

ЗСУ  гостро потребують саме молодих бійців, а не таких, яким за 50. На жаль, люди, яким за 50, попри їхній великий життєвий та професійний досвід, відчутно поступаються тим, які вдвічі за них молодші. По-перше, молоді, в силу об'єктивних обставин, знаходяться у значно кращій фізичній формі. І саме на таких, молодих, витривалих і спритних, є запит у військового командування, каже президент.

"Є відповідні критерії і пріоритети щодо віку і фізичного стану бійців, яких потрібно тренувати і після цього вони відправляються на фронт. І цей запит є від військового командування. Показуючи конкретні цифри, які потрібні їм в українському війську, потрібно готувати бригади, які прийдуть на заміну тим бригадам, які вже два роки стоять на фронті", – розповів Володимир Зеленський.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

По-друге, справа не лише у фізичних кондиціях військового, але й у його швидкості сприйняття ситуації та прийняття рішень. В його умінні реагувати та засвоювати новітні технології, у кмітливості. Адже сьогоднішня війна – це не рукопашний бій із багнетами та мечами, а, в багатьох випадках, поєдинок технологій. І перемогу в ній здобуде той, хто краще та швидше опанує ці технології.   

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

"При всій повазі до наших воїнів, але ми говоримо про те, що є різниця між 25-річним воїном і 50-річним воїном. І це факт. На різних напрямках різні виклики, різна війна і різні технології. Більш молоді люди сьогодні потрібні, тому що більш сучасна війна. Не тільки фізичний стан, але й люди, які орієнтуються в технологіях, що дуже важливо. Оператори дронів, технології, кіберзахист тощо", – наголосив президент.

Звісно, що молодь орієнтується в сучасних технологіях значно краще за людей старшого покоління. Навіть більше, багато що з того, що сьогодні літає над лінією фронту та залітає у глибокий тил ворога, створювалося тією самою молоддю, яка тримає оборону на фронті. Їм не треба нічого довго розтлумачувати, вони все схоплюють і запам'ятовують на ходу. Водночас 50-річним треба значно більше часу, щоб освоїти нову технологію. Не тому, що вони менш розумні, а через інертність мислення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже у молодих є більше шансів перемогти ворога, ніж у людей старшого покоління. І цю перевагу молоді обов'язково треба використати на фронті, переконаний гарант.

Нагадаємо, міністр юстиції Денис Малюська, заявив, що ухилянтів обмежуватимуть у державних послугах.