Зеленський розповів, де Росія бере снаряди та ракети для обстрілу України

Автор: Корнєєв Ігор

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв'ю італійському журналісту Бруно Веспе. Він розповів про можливу паузу у війні з Російською Федерацією та джерела її снарядів та ракет.

Зеленський розповів, де Росія бере снаряди та ракети для обстрілу України - today.ua

Глава української держави зазначив, що Росія дуже зацікавлена у тому, щоб поставити конфлікт на паузу. ЇЇ президенту Володимиру Путіну це потрібно для того, щоб відновити сили та знову розв'язати воєнні дії, з метою захопити сусідню країну.

Як приклад, Володимир Зеленський навів заморожування конфлікту на сході України. Після анексії Криму та окупації частини Донецької та Луганської областей у Росії оцінили свої сили та за 8 років підготувалися до повномасштабного вторгнення. На думку українського президента, немає підстав думати, що цього разу буде інакше.

«Йому потрібна пауза, і це є факт. Для того, щоб накопичити сили. Ми бачимо у них великий дефіцит у ракетах. Вони їх пробують купити в Ірані і вже взяли у Північної Кореї. У них є дефіцит з артилерійськими снарядами і вони беруть їх у КНДР. Так само дрони, виготовляють і купують також в Ірані», – зазначив Володимир Зеленський.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Заморожування конфлікту, на думку президента України, стане проблемою не лише для України, а й для Європи.

Зеленський розповів, де Росія бере снаряди та ракети для обстрілу України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зеленський сказав, що Київ не розглядає сценаріїв своєї поразки. Він зазначив, що якщо фінансова та військова підтримка західних країн не припиниться, то Путіну доведеться визнати поразку. А так само і той факт, що вторгнення в Україну було великою помилкою.

Зазначимо, що західноєвропейські держави дедалі сміливіше поводяться у питаннях підтримки України. Вони нарощують виробництво снарядів, невдовзі в Україну мають надійти винищувачі F-16, а президент Франції Емманюель Макрон взагалі заявив, що розглядається питання про направлення військових до країни, що обороняється.