Захід боїться, що Росія програє війну, - Зеленський

Автор: Корнєєв Ігор

Президент Володимир Зеленський дав велике інтерв'ю, в якому описав ситуацію на полі бою, а також повідомив, що Україні потрібно для перемоги над Росією. Він також нарікав на те, що країни Заходу бояться поразки РФ.

Захід боїться, що Росія програє війну, - Зеленський - today.ua

Щоб покінчити з перевагою російської авіації у повітрі, за словами Володимира Зеленського, Україні потрібні 120-130 сучасних багатоцільових винищувачів. Нагадаємо, союзники пообіцяли нам кілька десятків винищувачів F-16, але їх навіть не буде поставлено до кінця року.

Також президент заявив в інтерв'ю AFP, що потреби України у ППО закриті лише на чверть.

Навіть ту зброю, яку отримують Сили оборони від наших західних партнерів, вони не можуть використовувати проти ворога повною мірою, нарік Зеленський. Заборона завдавати ударів по території Росії є, на думку президента України, найголовнішою перевагою противника.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

"Ми перебуваємо в абсурдній ситуації, коли Захід боїться, що Росія програє війну. І він не хоче, щоб Україна її програла", – заявив Володимир Зеленський.

Президент України наголосив на проблемах з комплектуванням бойових частин ЗСУ. Через це, за його словами, серед наших захисників помітний занепад бойового духу. Нагадаємо, 25 лютого президент заявляв, що з української сторони на фронті загинула 31 тисяча бійців.

"Нам потрібно укомплектувати резерви. Серед наявних бригад значна частина є порожніми", - повідомив Зеленський.

Захід боїться, що Росія програє війну, - Зеленський

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також президент України заявив, що сподівається на участь Китаю у Саміті світу, який у середині квітня пройде у Швейцарії. За словами Володимира Зеленського, для КНР перемога України означає перемогу Заходу, а цього у Пекіні хотів би уникнути.

Нагадаємо, напередодні президент України повідомив, що вперше з початку війни підрозділи на фронті не відчувають"снарядного голоду".