Як позбутися безсоння: потрібно лише прибрати один предмет зі спальні

Автор: Ольга Березовська

Багато людей страждають від безсоння. Причин виникнення проблем зі сном може бути досить багато, але іноді людина не може заснути через один предмет у спальні. І щоб знову нормально спати, його потрібно винести до іншої кімнати. Про що йде мова?

Як позбутися безсоння: потрібно лише прибрати один предмет зі спальні - today.ua

У багатьох спальнях на стіні або на тумбочці люди розташовують годинник, щоб завжди знати час. Але саме ця деталь інтер'єру може заважати нормальному засинанню та міцному сну. Чому годинник варто винести з кімнати, щоб позбутися безсоння?

Концентрація на часі

Люди підсвідомо концентруються на часі, особливо якщо вони мають труднощі з засипанням. І спостереження за стрілкою годинника може лише посилити проблему. Якщо людина постійно думатиме про те, наскільки пізно і як мало їй залишилося спати, це завадить їй розслабитися і заснути.

Контроль

Спальня – це місце, де люди відпочивають. Але якщо вони бачитимуть годинник, то продовжать контролювати час, що може завадити відчуттю спокою. Забравши годинник в іншу кімнату, людина отримає можливість не думати про швидкоплинність часу хоча б перед сном, а зосереджуватися на чомусь хорошому. І це допоможе подолати безсоння.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Як позбутися безсоння: потрібно лише прибрати один предмет зі спальні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якість сну

Годинник може видавати звук або освітлювати кімнату, що заважає якісному сну. Навіть тьмяне світло та тихе цокання може зіпсувати відпочинок. Тому краще забрати їх в іншу кімнату, щоб ніщо не відволікало під час сну.

Нагадаємо також про кімнатні рослини, які можуть викликати безсоння та проблему зі здоров'ям.