Впровадження погодинних вимкнень світла у Києві: заява гендиректора ДТЕК

Автор: Марченко Любов

Енергокомпанія ДТЕК, яка забезпечує електроенергією, у тому числі, й жителів столичного регіону, заявляє про можливі погодинні вимкнення світла жителям Києва.

Впровадження погодинних вимкнень світла у Києві: заява гендиректора ДТЕК - today.ua

Про це попередив генеральний директор ДТЕК Денис Бондар.

У Києві вже найближчими днями можуть застосувати графіки вимкнення електроенергії. Погодинне вимкнення світла буде пов'язане з одночасним зростанням споживання електрики та скороченням генерації, каже очільник енергокомпанії.

Навесні, незважаючи на довший світловий день та загальне потепління, споживання електроенергії традиційно зростає, каже Денис Бондар. Водночас через атаки росіян чимало українських об'єктів генерації зараз лежать у руїнах. У години мінімальних навантажень (вдень, коли більшість громадян на роботі і особливо вночі) потребу українців в електриці покривають наявні засоби генерації, які на сьогодні представлені майже винятково атомною енергетикою.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Впровадження погодинних вимкнень світла у Києві: заява гендиректора ДТЕК

Однак у пікові години, а це зазвичай від 7 до 11 ранку та із 17 до 23 вечора, споживання зростає дуже швидко. От саме в такий час і зростає ймовірність планових відключень електрики. Отже топ-менеджер ДТЕК заявляє, що в цей час у столиці можуть почати відключати світло.   

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У випадку підвищеного попиту споживання електричної енергії з урахуванням тих пошкоджень на мережі, що сьогодні є, то маємо ймовірність застосування графіків, якщо далі буде обстріл наших енергооб'єктів", — заявив Бондар.

Нагадаємо, тариф на електроенергію для населення, ймовірно, підвищать до рівня її собіварстоі.