Власники гаджетів від Apple зможуть ремонтувати їх за допомогою б/в запчастин

Автор: Корнєєв Ігор

Компанія Apple оголосила про намір дозволити ремонт своїх гаджетів за допомогою деталей, що були у використанні. Це можна буде зробити навіть у незалежних майстернях.

Власники гаджетів від Apple зможуть ремонтувати їх за допомогою б/в запчастин - today.ua

У компанії Apple пояснили своє рішення турботою про екологію. Ремонт дозволить продовжити термін служби гаджетів, а отже, стане менше електронного сміття, яке засмічує нашу планету, пояснили в компанії.

Уживані запчастини калібруватимуть на заводах Apple. Це дозволить повернути їм таку ж продуктивність, як у нових деталей.

"Інновації в дизайні та виробництві продуктів забезпечать ремонт з використанням запчастин Apple, що були у використанні, не поставивши під загрозу безпеку, захищеність або конфіденційність користувачів. Ми раді надати нашим клієнтам ще більше вибору та зручності, водночас допомагаючи продовжити термін служби наших продуктів та їх частин", - зазначили у компанії.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

У Apple також уточнили, що позбавлять клієнтів і постачальників послуг необхідності вказувати серійний номер пристрою при замовленні запчастин для ремонту. Однак у разі заміни материнської плати це доведеться зробити.

Для збереження конфіденційності та безпеки клієнтів, для запчастин до iPhone діятиме функція "Блокування активації". Ця функція використовується для захисту даних на вкрадених телефонах. Відкалібрувати деталь під час ремонту телефону, якщо виявиться, що вона належала краденому гаджету, не вдасться.

Власники гаджетів від Apple зможуть ремонтувати їх за допомогою б/в запчастин

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для зручності клієнтів Apple восени цього року "Історію запчастин та обслуговування" додадуть прямо в налаштування iOS.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що компанія Apple готує зміну, яка невигідно відрізнятиме iPhone 16 Plus від 15-ї моделі. Про те, в чому це полягатиме, ви можете дізнатися з нашого матеріалу.