Верховна Рада розслідує створення укріплень у Харківській області

Автор: Корнєєв Ігор

Український парламент сьогодні проголосував за створення тимчасової слідчої комісії. Вона перевірить зведення фортифікаційних споруд та закупівлю безпілотників для армії.

Верховна Рада розслідує створення укріплень у Харківській області - today.ua

Про створення комісії повідомив у своєму Telegram-каналі народний депутат України Ярослав Железняк. Він написав, що рішення підтримали 277 його колег, голосів проти подано не було.

До неї увійшли сім парламентаріїв, які представляють усі фракції та групи, які є на сьогодні у Верховній Раді.

Тимчасова слідча комісія вивчить, як на лінії фронту створювалися оборонні укріплення. Оцінить їхню якість та перевірить використання виділених на це коштів.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Крім цього, народні депутати України, які увійшли до комісії, мають з'ясувати, як формується замовлення на закупівлю дронів для Сил оборони. Також вони оцінять потреби армії у безпілотниках та проаналізують розподіл їх за підрозділами.

Нагадаємо, після початку наступу російської армії на півночі Харківської області, військові мали безліч нарікань на якість зведених у даному районі укріплень. Вони викладали у Мережу відеоролики, де показували, за яких умов тримають оборону.

Також бійці повідомляли, що деякі ділянки на кордоні з Росією не були заміновані, що дозволило противнику безперешкодно і швидко зайняти кілька населених пунктів у районі Липців та Вовчанська.

Верховна Рада розслідує створення укріплень у Харківській області

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Представники місцевих адміністрацій повідомили, що за створення перших двох ліній оборони відповідали самі військові, оскільки вони проходять поблизу кордону та робота була пов'язана з великим ризиком. Третя лінія оборони зводилася громадянською владою.

Президент України Володимир Зеленський 17 травня повідомив, що фронт на півночі Харківської області вдалось стабілізувати.