В Україні змінили тривалість навчального року у школах

Автор: Марченко Любов

В Україні змінили тривалість начального року у школах. Він триватиме майже на місяць довше – до 28 червня. У Міносвіти пояснили такий крок необхідністю компенсувати час навчання, згаяний через повітряні тривоги.

В Україні змінили тривалість навчального року у школах - today.ua

Про це повідомив Telegram-канал Україна Online: Новини.

Через повітряні тривоги учні та вчителі змушені немало часу проводити у сховищах. Це призводить до переривання навчального процесу та погіршення засвоєння знань школярами. Через це Міносвіти було змушено піти на такий непопулярний крок – перенести закінчення навчального року на більш пізню дату.  

Водночас у Міносвіти нагадують, що свято останнього дзвоника відбудеться, як і було заплановано, 31 травня. Крім того, у Міносвіти зазначають, що цьогоріч школи отримали можливість на власний розсуд формувати графіки навчального процесу та канікул. Це також пов'язано з особливостями освітнього процесу під час війни. Через це в деяких школах відмовилися від осінніх канікул, а зимові вакації були різної тривалості та припали на різні дати.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

В Україні змінили тривалість навчального року у школах

Весняні канікули в Україні триватимуть з 25 по 31 березня. А після того школярам доведеться "гризти граніт науки" ще майже три місяці. Таким чином, поточний навчальний рік у школах триватиме з 1 вересня 2023 року по 28 червня 2024.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

 

Нагадаємо, українські студенти зможуть самі обирати собі кількість предметів у вишах і тривалість навчання. Вона становитиме від 3 до 8 років.