Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Автор: Марченко Любов

Кримський міст, який від початку повномасштабної війни є однією з головних стратегічних цілей ЗСУ, уже не має такого значення для російських військових, як на початку військових дій. Отже удари по ньому та намагання його знищити не принесуть ЗСУ великої стратегічної переваги. Тому його руйнування стало для наших військових другорядною ціллю.

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС - today.ua

Про це повідомив речник ВМС Дмитро Плетенчук в інтерв'ю, яке він дав для РБК-Україна.

Річ у тім, що після кількох прицільних ударів, завданих ЗСУ по Кримському мосту, які призвели до його значних ушкоджень, російські військові майже перестали його використовувати у своїй логістиці. Вони стали боятись переправляти військові вантажі по мосту, який виявився доступним для української зброї.

Він також визнав, що якусь кількість військових вантажів все ще доставляють Кримським мостом, але це незначна частина. Більш значну роль для південного угруповання російських військ все ж таки тепер грає поромна переправа. Але ЗСУ нещодавно і їй завдали точного удару.

Популярні зараз

Зеленський назвав умову, за якої піде з посади президента України

Міністр оборони Великої Британії зробив заяву щодо ударів по Росії британськими ракетами

У Міноборони висловилися щодо мобілізації українців до 25 років

Нова пошта та Sense Bank тимчасово не працюють: названа причина

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

"Уже не той ефект. Тому що для військової логістики він майже не використовується. Менше чверті загального навантаження несе цей міст. Решта йде по поромній переправі, по якій нещодавно був нанесений удар", - заявив Дмитро Плетенчук.

Крім того, росіяни ударними темпами будують залізницю уздовж узбережжя Азовського моря. Саме вона, за їхнім задумом, має стати основною логістичною артерією для поповнення південного угруповання окупантів технікою та живою силою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"До кінця цього року вони будуть намагатися закінчити цей проєкт - з Ростова вздовж узбережжя Азовського моря до Джанкоя. Ба більше, я впевнений, що вони можуть закінчити її. Але з нею є проблема - вона знаходиться в зоні ураження наших засобів", - повідомив речник ВМС.

Нагадаємо, тим часом військові експерти упевнені, що Україна усе ж готує рішучий удар по Кримському мосту.