Українська армія зуміла зупинити наступ росіян у Харківській операції, ЗСУ добивають рештки ворожих підрозділів, - Зеленський

Автор: Марченко Любов

Війна в Україні вже цьогоріч може піти за українським сценарієм. У ЗСУ з'являється дедалі більше можливостей, щоб зупинити наступ російської армії та змусити ворога відступати. Відправним моментом наступу ЗСУ може стати вдалий контрудар українських військових в ході Харківської операції. Нашим воїнам вдалося зупинити там російську навалу.

Українська армія зуміла зупинити наступ росіян у Харківській операції, ЗСУ добивають рештки ворожих підрозділів, - Зеленський - today.ua

Про це заявив у своєму вечірньому відеозверненні 8 червня президент Володимир Зеленський.

Отже, на Харківському напрямку ЗСУ вдалося відбити атаки ворога і навіть подекуди змусити його відступити. Харківська операція, яку росіяни ретельно готували упродовж кількох місяців, завдяки героїчним зусиллям українських військових зірвана. Окупантам не вдалося захопити жодний населений пункт, який міг би дати їм стратегічну перевагу.

Зараз українські військові не лише стримують атаки ворога, а й активно знищують залишки його бойових підрозділів на Харківщині.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

"Працюємо і над тим, щоб забезпечити більше резервів нашої армії. Зараз завдяки переговорам та зустрічам у Франції ми маємо нові рішення для української оборони – від Франції та Сполучених Штатів. Дякую, друзі! Є прогрес і з артилерії, включаючи виробництво в Україні снарядів калібру 155, готуємо нову виробничу платформу. Буде також більше можливостей у нашої бойової авіації та РЕБ, підрозділів української армії", - заявив президент.

Українська армія зуміла зупинити наступ росіян у Харківській операції, ЗСУ добивають рештки ворожих підрозділів, - Зеленський

Саміт у Швейцарії має посилити політичні позиції України

Перший Саміт миру, який відбудеться у Швейцарії вже за тиждень, має посилити позиції України як військові, так і політичні. Українська влада чекає важливих наслідків від зустрічей та переговорів із лідерами країн, які відбудуться на полях Саміту.

Наразі вже є домовленості щодо постачання Україні додаткових систем ПВО. Щось прибуде ближче до осені, а дещо партнери обіцяють передати Україні вже найближчим часом, поділився Володимир Зеленський.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Травень розширив наші можливості на полі бою, зокрема, в далекобійності. Червень має дати посилення нашої дипломатії та стратегічних перспектив – усьому тому, що може наблизити справедливий мир і дати більше сили нашому українському суспільству", - висловив упевненість український президент.

Нагадаємо, військовий експерт назвав три міста, які найближчим часом можуть спробувати захопити окупанти.