У Росії зробили заяву про мирні переговори з Україною: “Зараз інша реальність“

Автор: Леся Ловіцька

У Росії зробили заяву щодо мирних переговорів з Україною. У Кремлі цинічно зазначили, нібито це наша влада не прагне поставити крапку у повномасштабній війні.

У Росії зробили заяву про мирні переговори з Україною: “Зараз інша реальність“ - today.ua

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що РФ досягає цілей "спеціальної військової операції" переважно мирним шляхом. Нагадаємо, що так у країні-агресорі називають війну, яку розв'язали проти нашого народу.

Спікер Кремля поклав провину за продовження кровопролиття в Україні. Він вкотре звинуватив у протистоянні двох держав третю сторону:

"Зараз зовсім інша реальність, "київському режиму" доведеться її визнавати. Україна могла з меншими витратами вийти на мирні домовленості у березні, але на вимогу англосаксів відмовилася від досягнутих результатів".

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Позиція президента України Володимира Зеленського

Глава держави запевнив, що до планів РФ не входить мир з Україною, місцева влада переслідує інші цілі і не звертає уваги на втрати серед своїх співвітчизників. Володимир Зеленський пояснив, що для російських окупантів мир означає програш. Вони не збираються зупинятися, тому що не досягли поставленої мети.

"А їхнє завдання, я наголошую, – повністю зруйнувати Україну", – висловився український лідер.

У Росії зробили заяву про мирні переговори з Україною: “Зараз інша реальність“

Зеленський нагадав про цинічні заяви рашистів, які спочатку погоджувалися, що Крим, Донецька та Луганська області – це українські території. А потім окупували їх. Президент упевнений, що саме так буде й надалі – ситуація не зміниться:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Спочатку сказали, що Донбас та Крим – це Україна, а потім сказали: "Ні, це Росія". Так буде і з цим мирним процесом. Тому що головне завдання Путіна незмінне: зруйнувати нас, відібрати незалежність, відібрати цю землю, щоб Україна була частиною його Росії, його імперії.

Раніше слова Зеленського підтвердив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв. Він заявив, що війна з українцями триватиме вічно, бо нашої держави нібито не має існувати.