У ПриватБанку попередили про зупинку роботи інтернет-банкінгу та усіх сервісів: стала відома причина

Автор: Марченко Любов

Державний ПриватБанк зупиняє роботу інтернет-банкінгу, а також усіх сервісів банку. Неможливо буде скористатись системою Приват24 ні в мобільному застосунку, ні у web-версії, а також терміналами цього банку. Сервіси банку будуть недоступні у ніч проти 11 лютого.

У ПриватБанку попередили про зупинку роботи інтернет-банкінгу та усіх сервісів: стала відома причина - today.ua

Про це повідомила прес-служба банку. Функціонування інтернет- банкінгу та решти сервісів зупинять через регламентні роботи.

В ніч на 11 лютого ПриватБанк проводить регламентні роботи у Приват24: сервіси будуть на паузі з 1-ї години ночі до 5-ї ранку.

"Зазвичай регламентні роботи в банку проводяться у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій. Якщо у період проведення робіт ви плануєте користуватися Приват24, радимо зробити це заздалегідь, чи відкласти на декілька годин", - попередили у ПриватБанку.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

У ПриватБанку попередили про зупинку роботи інтернет-банкінгу та усіх сервісів: стала відома причина

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже, якщо у вас є ще якісь не зроблені термінові грошові перекази, то є ще кілька годин, аби скористатися системою Приват24. Так само варто поквапитись у банкомат, якщо у вас є невідкладна потреба в готівці. Банкомат треба відвідати до 24-ї години, адже опівночі у більшості населених пунктів України настає комендантська година.

Нагадаємо, ПриватБанк блокує рахунки клієнтів через велику кількість переказів. Став відомий ліміт на проведення операцій.