У Польщі відповіли на заклик Зеленського про зустріч на кордоні: “Це результат війни“

Автор: Ольга Березовська

У Польщі відреагували на запрошення Володимира Зеленського, який запропонував провести офіційну зустріч на кордоні та обговорити блокаду пунктів пропуску фермерами. Представник польського президента заявив, що проблему можна вирішити лише шляхом діалогу.

У Польщі відповіли на заклик Зеленського про зустріч на кордоні: “Це результат війни“ - today.ua

Після кількох днів активного страйку польських фермерів на кордоні України з Польщею Володимир Зеленський записав відеозвернення до колег із Варшави. Він запропонував делегаціям із двох країн провести зустріч на кордоні, щоб обговорити можливості вирішення проблеми. За кілька годин Державний секретар канцелярії Анджея Дуди зробив заяву з цього приводу.

Анджей Дера заявив, що польський президент повністю підтримує ідею зустрічі двох урядів. Тому що він вважає за неможливе інше вирішення ситуації, крім діалогу.

"Пан Президент робить все в цьому дусі, щоб підтримати і допомогти Україні. Не забуватимемо, що все, що зараз відбувається на кордоні – цей конфлікт із зерном, із сільгосппродукцією – це результат війни", - додав політик.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Проте секретар канцелярії польського президента не відповів, чи приїде Анджей Дуда на зустріч, відмітивши необхідність зустрічі урядів Польщі та України спільно з представниками Євросоюзу. Разом з тим, за словами Дери, глава Республіки розуміє серйозність проблеми та виступає за діалог.

У Польщі відповіли на заклик Зеленського про зустріч на кордоні: “Це результат війни“

"Наші фермери борються за своє існування. Українська нація бореться за своє існування. Ситуація є катастрофічною з обох сторін, з огляду на це, тому що рішучість обох сторін величезна", - зазначив представник президента Польщі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Анджей Дера також заявив, що зустріч президентів чи глав урядів на самому кордоні може бути "не найбезпечнішою", тому запропонував провести її у Варшаві, Жешуві чи Любліні.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський також доручив підвищити заробітну плату українським військовослужбовцям.