У Пакистані суд засудив до страти 22-річного богохульника

Автор: Корнєєв Ігор

Чергова смертна кара винесена як вирок у Пакистані у справі з релігійним підґрунтям. Молодий чоловік був звинувачений у приниженні пророка Мухаммеда.

У Пакистані суд засудив до страти 22-річного богохульника - today.ua

У провінції Пенджаб у справі про образу почуттів вірян проходили двоє обвинувачених у віці 17 та 22 років. Молодшого з них засудили до довічного ув'язнення, старшого – до смерті. Кримінальне переслідування, як повідомляється, було розпочато за доносом.

Уточнюється, що воно надійшло до підрозділу боротьби з кіберзлочинністю Федерального агентства розслідувань Пакистану (FIA) у Лахорі (столиці Пенджабу) ще 2022 року. Слідчі встановили, що на телефон позивача з трьох різних номерів надійшли матеріали, які принижують пророка Мухаммеда та його дружин.

Зазначимо, що подібні дії в Пакистані передбачають смертну кару. Справу було передано до суду міста Гуджранвала, який виніс вироки.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Обидва підсудні заперечують свою провину. Батько засудженого до страти юнака має намір звернутися до суду вищої інстанції з апеляцією.

У Пакистані суд засудив до страти 22-річного богохульника

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нерідко після образи вірян правопорушники просто не доживають до суду – їх можуть лінчувати на місці. У 2023 році в місті Джаранвала на сході Пакистану місцеві жителі влаштували погром після того, як звинуватили двох християн у псуванні Корану. Тоді було спалено десятки будинків та церков.

Нагадаємо, в Україні минулого року судили чоловіка, який проспав призначений йому повісткою час і не з'явився у військкоматі. Про те, яке покарання йому було призначено, ви можете дізнатись у нашому матеріалі.