У Львові влаштували велике неоголошене зібрання росіян: з'явилась реакція Буданова і Садового

Автор: Марченко Любов

Столиця західного регіону, Львів, несподівано стала місцем проведення масштабного зібрання росіян. На зустрічі були присутні представники понад сорока російських громадських організацій, а також трьох збройних формувань росіян. Як з'ясувалось, у Львові проходив форум російської опозиції.

У Львові влаштували велике неоголошене зібрання росіян: з'явилась реакція Буданова і Садового - today.ua

Однак ані Львівський градоначальник Андрій Садовий, ані керівництво Львівської ОВА, а також СБУ не були попереджені щодо проведення такого масштабного заходу і дізналися про нього від ЗМІ.

"Пишуть, що у Львові сьогодні працює форум якоїсь російської опозиції. Учасники нібито Ходорковський, Каспаров, Фейгін, Шендерович та інші прізвища, мені не дуже відомі. Хто знає, це якийсь жарт?", - написав міський голова Андрій Садовий у своєму Facebook.

Та, як з'ясувалось, це ніякий не жарт. Російські опозиціонери і справді вирішили провести свій форум в Україні. І не деінде, а в самому Львові. Щоправда, як з'ясувалось, про проведення цього заходу не був поінформований не тільки Садовий. Про нього нічого не знали ні у Львівській ОВА, ні в СБУ. Водночас захід не був "підпільним", бо у ньому взяв участь радник президента України Михайло Подоляк.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Про проведення цього заходу повідомив екс-депутат російської Держдуми Ілля Пономарьов, який був одним із його співорганізаторів. Щоправда Ходорковський і Каспаров до Львова не ризикнули приїхати, але захід все одно був представницьким. На нього делегували своїх учасників понад 40 опозиційних об'єднань, а також три добровольчі російські батальйони, що воюють проти путінського режиму. Крім них і вищезгаданого Пономарьова, там також узяли участь відомий російський опозиційний громадський діяч і правознавець Марк Фейгін, московський лікар-травматолог, який допомагає ЗСУ, Андрій Волна та інші не такі популярні представники російської опозиції.

У Львові влаштували велике неоголошене зібрання росіян: з'явилась реакція Буданова і Садового

"Львівський форум російської опозиції пройшов на найвищому рівні. Від провідних опозиційних об'єднань взяли участь понад 40 учасників. У роботі взяли участь представники всіх трьох добровольчих батальйонів. Були також представники Офісу президента України та Верховної Ради", – йдеться у повідомленні Пономарьова.

До речі, це не перше зібрання форумчан. Установчий Форум відбувся ще сім років тому – у травні 2017 у Вільнюсі. Тоді там головував Гаррі Каспаров.  

Попри те, що у Львові збирались вороги путінського режиму, мер Андрій Садовий здивований, що його, як очільника міста, не попередили про таку подію.

Водночас начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов підтримав проведення такого заходу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Подібні події наближають кінець режиму Путіна та сприяють консолідації усіх сил, метою яких є повалення диктатури в РФ та поразка кремля у війні проти України", — вважає очільник ГУР.

Нагадаємо, Володимир Зеленський зробив заяву про залучення НАТО у війну в Україні.