У київському метро змінили графік руху поїздів через мобілізацію

Автор: Леся Ловіцька

З 3 червня у київському метро змінено графік руху поїздів. Тепер інтервали між поїздами у пікові години становитимуть приблизно 3-4 хвилини, а у міжпікові – 6-6.30 хвилин. Причинами стали мобілізація та вимушена міграція населення в умовах воєнного стану.

У київському метро змінили графік руху поїздів через мобілізацію - today.ua

У пресслужбі Київського метрополітену повідомили про зміни. Зазначено, що Інтервали вихідного дня залишаються, очікування поїзда становить близько 6-7 хвилин.

Вказано, що графіки руху поїздів столичної підземки складаються з укомплектованості штату працівників підприємства та урахуванням розміру пасажиропотоку. Відомо, що у Києві виник гострий дефіцит фахівців робітників метрополітену.

Кількість вакансій різко зросла, тому що багато людей виїхали за кордон. У метрополітені 83 пропозиції для машиністів, 48 - для електромеханіків та 161 – слюсарів та токарів за відповідними напрямами. Чоловіків масово призивають на службу у ЗСУ. Воюють близько 7% фахівців метро, і ця кількість постійно зростає.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Організація проводить посилену кадрову роботу із залучення фахівців: співпрацює із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості. Але метрополітен – це вузькопрофільне підприємство, тому підготовка та адаптація деяких професій вимагає довготривалого навчання.

Комунальне підприємство наголосило, що безпека руху поїздів забезпечена. Що стосується обслуговування та ремонту рухомого складу, вони здійснюються відповідно до чинних регламентів.

У столичному метрополітені нагадали, що підземні станції є спорудами подвійного призначення. Вони також використовуються як укриття під час повітряних тривог для десятків тисяч людей.

У київському метро змінили графік руху поїздів через мобілізацію

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що на ринку праці в Україні значно зросло число вакансії – зараз кандидатам пропонують понад 11 тисяч. Це рекордний показник після повномасштабного вторгнення.

Раніше повідомлялося про зниження цін на оренду квартир у Києві – на ринку нерухомості з'явилося більше доступного житла.