У Києві мерія виплатила військовим по 30 тисяч гривень

Автор: Корнєєв Ігор

Мобілізовані у Києві після 1 грудня 2023 року військовослужбовці почали отримувати обіцяну КМДА додаткову виплату. Її розмір складає 30 тисяч гривень.

У Києві мерія виплатила військовим по 30 тисяч гривень - today.ua

Одноразову виплату отримали 473 захисники України. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Цю виплату за програмою "Захисник Києва" у розмірі 30 тисяч гривень було встановлено 7 грудня минулого року. Рішенням Київради, вона має виплачуватись усім жителям столиці, які були мобілізовані, включаючи тих, хто служить за контрактом.

На виплати за 2023 рік було виділено 10 млн гривень, за поточний рік – 50 млн грн. Зазначається, для того, щоб претендувати на отримання виплати, призовник має подати до ТЦК та СП копії паспорта та ідентифікаційного коду, а також документ із банку про відкриття спеціального зарплатного рахунку.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Нагадаємо, у лютому депутати Київради вимагали пояснити, чому виплати, які мали розпочатися ще у грудні минулого року, досі не нараховуються. За підсумками сесії було дано доручення чиновникам вжити заходів для початку виплат киянам, що воюють.

У Києві мерія виплатила військовим по 30 тисяч гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що у Києві регулярно проходять мітинги з вимогою направити більше бюджетних коштів на допомогу ЗСУ. Аналогічні акції відбуваються і в інших містах України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що з 1 квітня багатьом українцям можуть припинити виплату пенсій. Це може статися з пенсіонерами, які належать до категорії ВПО. Проте це не стосується всіх переселенців, а лише тих, хто не пройде до кінця березня фізичну ідентифікацію.