Столтенберг закликав НАТО готуватися до протистояння з РФ: “Може тривати десятиліття“

Автор: Ольга Березовська

Єнс Столтенберг вважає, що у разі перемоги РФ у війні проти України, російська агресія може розширитися на інші країни. Тому генсек НАТО закликав союзників готуватись до такого розвитку подій.

Столтенберг закликав НАТО готуватися до протистояння з РФ: “Може тривати десятиліття“ - today.ua

Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу у новому інтерв'ю німецькому виданню поділився власною думкою про можливе розширення агресії Кремля. Єнс Столтенберг заявив, що НАТО не прагне воювати з Росією, але країнам-союзницям потрібно підготуватися до можливої конфронтації.

"НАТО не шукає війни з Росією. Але ми маємо підготуватися до конфронтації, яка може тривати десятиліття... Якщо Путін переможе в Україні, немає жодних гарантій, що російська агресія не пошириться на інші країни", - зазначив генсек НАТО.

Столтенберг висловив упевненість, що союзникам необхідно розширювати та нарощувати свій військовий потенціал, щоб мати можливість стримувати російську агресію. Крім того, глава Альянсу вважає важливою подальшу підтримку України.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Столтенберг закликав НАТО готуватися до протистояння з РФ: “Може тривати десятиліття“

"Нам потрібно швидше відновити та розширити нашу промислову базу, щоб ми могли збільшити постачання в Україну та поповнити власні запаси. Це означає перехід від повільного виробництва у мирний час до швидкого, як це необхідно під час конфлікту", - додав Столтенберг.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас генсек висловив упевненість, що Конгрес США все ж таки схвалить найближчим часом пакет допомоги для України. А також заявив, що сподівається на подальшу підтримку всіх союзників.

Раніше стало відомо, як у Білому домі відреагували на скандальне інтерв'ю глави Кремля американському журналістові.