Столтенберг пригрозив Китаю наслідками за допомогу Росії у війні з Україною

Автор: Корнєєв Ігор

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, чим саме Китай надає допомогу Росії у війні з Україною. Він заявив, що якщо Пекін не перегляне своєї позиції, то йому доведеться зіткнутися з наслідками.

Столтенберг пригрозив Китаю наслідками за допомогу Росії у війні з Україною - today.ua

Столтенберг зазначив, що у війни Росії проти України Китай намагається всидіти на двох стільцях. По-перше, він зацікавлений у тому, щоб режим Володимира Путіна переміг, але водночас не хоче поривати активні економічні зв'язки з Європою та Заходом загалом.

Нагадаємо, попри великий потік товарів до Росії, саме західний світ є основним ринком для КНР. Єнс Столтенберг заявив в інтерв'ю ВВС News, що це не може довго продовжуватися.

Він повідомив, що Пекін постачає Москві мікроелектроніку, яка використовується для створення озброєнь. Зокрема, йдеться про танки та ракети.

Популярні зараз

Зеленський назвав умову, за якої піде з посади президента України

Міністр оборони Великої Британії зробив заяву щодо ударів по Росії британськими ракетами

Нова пошта та Sense Bank тимчасово не працюють: названа причина

Шпигуни показали новий Kia Sportage для України

"На якомусь етапі нам слід подумати про якусь економічну ціну, якщо Китай не змінить свою поведінку", - заявив генеральний секретар НАТО.

Нагадаємо, першими про те, що Пекін постачає Росії велику кількість товарів подвійного призначення, повідомили британці. Пізніше США ввели санкції щодо 20 китайських компаній, яких було викрито у співпраці з країною-агресором.

Також Столтенберг нагадав, що НАТО розглядає зараз можливість розгорнути більше ядерних засобів для стримування потенційної агресії з боку Росії чи Китаю. Однак, за його словами, йдеться виключно про самооборону країн-членів Альянсу.

Столтенберг пригрозив Китаю наслідками за допомогу Росії у війні з Україною

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Мета НАТО - не вести війну, мета - запобігти війні", - сказав він.

Нагадаємо, минулого тижня південнокорейська розвідка повідомила, що КНДР могла поставити до Росії близько 5 млн артилерійських снарядів.