Сирський заявив про зміну тактики росіян на Харківському напрямку

Автор: Корнєєв Ігор

Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський розповів, що росіяни переглянули свою тактику у північних районах Харківської області. Вони стали більше використовувати засоби дальнього ураження.

Сирський заявив про зміну тактики росіян на Харківському напрямку - today.ua

За словами Сирського, українське командування зміцнило оборону на цій ділянці фронту завдяки перекиданню резервів. Також у районі Липців та Вовчанська створено резерв боєприпасів. Розуміючи, що пройти вперед не вдасться, росіяни почали активніше використовувати авіацію та артилерію.

"Ворог перейшов до тактики ураження наших позицій вогнем артилерії та ударами КАБів. В цих умовах першочергове значення набуває фізичне знищення літаків-носіїв КАБів, БПЛА-розвідників та корегувальників вогню, захист РЕБом своїх військ, маскування та використання макетів", - повідомив головком.

Також Олександр Сирський розповів, що окупанти продовжують перекидати війська під Липці та Вовчанськ, сподіваючись прорвати фронт та відкрити дорогу на Харків.

Популярні зараз

Зеленський назвав умову, за якої піде з посади президента України

Міністр оборони Великої Британії зробив заяву щодо ударів по Росії британськими ракетами

У Міноборони висловилися щодо мобілізації українців до 25 років

Нова пошта та Sense Bank тимчасово не працюють: названа причина

"Противник продовжує нарощувати угруповання своїх військ на напрямку головного удару Стрілеча - Липці та в районі Вовчанська, шляхом перекидання додаткових полків і бригад з інших напрямків та з полігонів", – зазначив Сирський.

Головнокомандувач ЗСУ повідомив, що заслухав командира кожного підрозділу, який тримає оборону на півночі Харківської області. Головкома цікавила готовність бригад до активних дій та знищення позицій ворога.

Сирський заявив про зміну тактики росіян на Харківському напрямку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, наступ на півночі Харківської області росіяни розпочали 10 травня. Вони змогли зайняти кілька населених пунктів у сірій зоні, а також вийти на північні околиці Вовчанська. Цей райцентр розділений із заходу на схід річкою Вовча, якою зараз проходить лінія зіткнення.

Напередодні ми повідомляли, що окупанти використовують для ударів по Вовчанську важкі вогнеметні системи "Сонцепьок".