Сирський анонсував проведення кадрових перестановок у керівництві деяких бригад

Автор: Корнєєв Ігор

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський здійснить низку кадрових перестановок у бойових підрозділах. Він повідомив, що будуть замінені кілька командирів бригад.

Сирський анонсував проведення кадрових перестановок у керівництві деяких бригад - today.ua

Раніше Сирський анонсував перевірку боєздатності підрозділів, оскільки не всі вони однаково добре виконують завдання на полі бою. Він зазначив, що протягом трьох днів стало зрозуміло, чому так відбувається.

За словами головнокомандувача ЗСУ, залежно від якості керівного складу, у бригадах спостерігається різний рівень укомплектування особовим складом, зброєю та військовою технікою. Отже, успіхи на полі бою також різняться.

Бойова міць підрозділу, за словами Олександра Сирського, насамперед залежить від командира та його здібностей приймати правильні рішення. Для покращення ситуації з керованістю військам головком направив своїх фахівців, які мають поділитися досвідом та допомогти зробити з'єднання більш ефективним.

Популярні зараз

Зеленський назвав умову, за якої піде з посади президента України

Міністр оборони Великої Британії зробив заяву щодо ударів по Росії британськими ракетами

У Міноборони висловилися щодо мобілізації українців до 25 років

Нова пошта та Sense Bank тимчасово не працюють: названа причина

Крім цього, керівники бригад надали звіти, в яких вказали, чого не вистачає їхнім підрозділам. Сирський зазначив, що на підставі цих документів приймалися рішення про додаткові постачання безпілотників та боєприпасів, доукомплектування особовим складом.

У деяких випадках, за словами головкому ЗСУ, ситуацію з поганою керованістю бригади можна було виправити лише кадровим рішенням.

Сирський анонсував проведення кадрових перестановок у керівництві деяких бригад

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, Олександр Сирський 8 лютого указом президента України змінив Валерія Залужного на посаді головнокомандувача ЗСУ. Як повідомляв Володимир Зеленський, новий головком готує два стратегічні плани для української армії на цей рік.

В останній день зими Олександр Сирський вирушив на Донбас, де мав намір відвідати рубежі на Авдіївському та Курахівському напрямках.