Військовим дозволять використовувати наркотики і психотропні речовини у бойових умовах, - Міноборони

Автор: Марченко Любов

Військовим частинам дозволятимуть використовувати наркотики у бойових умовах. Вони зможуть застосовувати наркотичні та психотропні речовини, а також прекурсори в догоспітальній допомозі пораненим.

Військовим дозволять використовувати наркотики і психотропні речовини у бойових умовах, - Міноборони - today.ua

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

У повідомленні, зокрема, йдеться, що створено робочу групу із представників Міноборони і Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Ця група вже працює над дозволами та правилами використання наркотичних засобів у війську, зокрема, в бойових умовах.

Міноборони і Держлікслужба вже підписали Меморандум про партнерство та співпрацю. З боку Держлікслужби його підписав голова Роман Ісаєнко. А від Міноборони розписалася в Меморандумі заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Навіть більше, вже видано першу ліцензію військовим, яка дасть їм змогу застосовувати препарати, що чинять наркотичний і психотропний вплив, у бойових умовах.

"Минулого тижня видано першу ліцензію на роботу в бойових умовах із наркотичними засобами та прекурсорами. Ця ліцензія дозволяє регульовано отримувати необхідні лікарські засоби для надання медичної допомоги пораненим військовослужбовцям на догоспітальному етапі", - повідомила Наталія Калмикова.

Військовим дозволять використовувати наркотики і психотропні речовини у бойових умовах, - Міноборони

Природно, що такі засоби видаватимуться військовим частинам дозовано, а їхнє використання контролюватиметься. Таким чином, їх використовуватимуть лише як болезаспокійливий засіб у разі поранень, а не перед битвами, як "наркомівські 100 грам".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, нещодавно президент Володимир Зеленський підписав раніше ухвалений Верховною Радою закон про легалізацію медичного канабісу в Україні. Це, зокрема, допоможе онкохворим, які отримують паліативне лікування.

Нагадаємо, водіїв, які мають втомлений вигляд, поліцейські іноді приймають на наркозалежних. Однак у суді роз'яснили, що втомлений вигляд - не привід підозрювати людину у вживанні заборонених препаратів.