У НАТО заявили, що Україні доведеться шукати компроміси з РФ заради закінчення війни

Автор: Марченко Любов

Війна в Україні закінчиться тоді, коли нашій країні вдасться повернути усі свої окуповані території. Однак не виключено, що такий варіант виявиться проблематичним. Тоді Україні доведеться йти на якісь компроміси, щоби припинити військові дії на своїй території.

У НАТО заявили, що Україні доведеться шукати компроміси з РФ заради закінчення війни - today.ua

Таку думку висловив генсек НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю, яке він дав для ВВС.

Столтенберг вважає, що військова підтримка колективного Заходу залишається для України дуже важливою і вирішальною в її боротьбі з ворогом. Без цієї підтримки українцям не здобути перемоги. Однак рано чи пізно протиборчим сторонам доведеться сідати за стіл переговорів. При цьому дуже важливо, щоб в України у цих переговорах були стратегічно вигідніші позиції. Тоді вдасться змусити Росію йти на максимальні поступки. Але, скоріше за все, що й Україні доведеться йти на якісь компроміси, щоб досягти реального просування до миру.

Утім, Столтенберг наголосив, що тільки Україна вирішуватиме, чи йти їй на компроміси, і якщо йти, то в чому і до якої міри.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

"Зрештою, саме Україна має вирішувати, на які компроміси вона готова піти, ми маємо дати їй можливість бути в тому становищі, коли вона дійсно досягне прийнятного результату за столом переговорів", - зазначив генсек НАТО.

У НАТО заявили, що Україні доведеться шукати компроміси з РФ заради закінчення війни

При цьому глава Альянсу наголосив, що "справжній мир" буде досягнуто лише тоді, коли "Україна переможе".

Він також зауважив, що Росія в цьому збройному протистоянні не одна. На Сході також склався неформальний, але цілком дієвий альянс за участю РФ, Китаю, Ірану та КНДР.

"Китай підтримує російську військову економіку, поставляючи ключові деталі для оборонної промисловості, під що Москва закладає Пекіну своє майбутнє", - вказав Столтенберг.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тому Захід, щоб перемогти, повинен протиставити йому єднання в рамках блоку НАТО заради підтримки України.

Нагадаємо, Ілон Маск зробив резонансну заяву з приводу можливого вступу України до НАТО. Він порівняв цю подію з ядерним апокаліпсисом.