Німеччина усе ще приймає українських біженців: в яких землях вони можуть розраховувати на притулок

Автор: Марченко Любов

Незважаючи на те, що зараз у Німеччині перебуває понад мільйон українських біженців, наші співвітчизники усе ще продовжують прибувати в цю країну. Але приймають їх уже далеко не всюди. Залишилось усього кілька земель, де ще готові надати біженцям притулок. У кожному з центрів прийому діють свої правила.

Німеччина усе ще приймає українських біженців: в яких землях вони можуть розраховувати на притулок - today.ua

Про це пише finance.ua, посилаючись на ресурс uahelp.wiki.

Німеччина - країна, яка на сьогодні прихистила найбільшу кількість українських біженців. Наразі в цій країні Євросоюзу проживає близько 1,2 млн українців, які мають статус тимчасового захисту. Однак сюди продовжують прибувати усе нові біженці. Але вже не всі німецькі землі в змозі приймати нових людей.

Більшість новоприбулих біженців спочатку розміщують у тимчасових пунктах прийому. А вже звідти їх розподіляють різними федеральними землями. Найбільша проблема на сьогодні - забезпечення житлом. Людей прибуло вже стільки, що розселити їх дуже непросто.

Популярні зараз

Зеленський зробив заяву про втрати ЗСУ у війні з Росією

Українців, які отримають “1000 грн Зеленського“ за кордоном, змусять повернути гроші

Зеленський готовий запросити Росію на другий Саміт миру

Десятки тисяч українських домогосподарств отримають грошову допомогу від ЄС

"У Німеччині дуже важка ситуація з житлом. Ви маєте розраховувати на багато місяців проживання в ангарах, гуртожитках, контейнерах або спортзалах, необов'язково поблизу великого міста", - попереджають волонтери.

Біженці, що прибули до Німеччини, мають виконати певні умови

Щоб отримувати державну допомогу, вони обов'язково мають бути зареєстровані. Наявність реєстрації дає біженцю право на пакет державної допомоги. Однак вона ж і робить його фактично кріпаком. Біженці повинні залишатися в тій землі, де вони зареєстровані, або куди їх направили.

Та все ж, в окремих випадках можна переїхати з однієї землі в іншу. Але для цього знадобиться отримати спеціальний дозвіл на переїзд. На нього можна претендувати у таких випадках:

  • пошук роботи;
  • навчання;
  • переїзд у сім'ю або через неповнолітніх дітей.

Німеччина усе ще приймає українських біженців: в яких землях вони можуть розраховувати на притулок

В яких землях Німеччини ще приймають українських біженців та на яких умовах

Берлін. Найбільший пункт прийому біженців розташований у колишньому аеропорту Tegel. Там біженці проходять первинну реєстрацію і звідти розсилаються по всіх регіонах країни. Пункт розташований на закритій території, і дістатися туди можна лише спеціальним автобусом. Ті, хто добирається на своєму автомобілі, повинні будуть залишити його на зовнішній парковці. На територію пункту прийому зі своїм транспортом не можна.

Приймальні пункти, розташовані у федеральній землі Баден-Вюртемберг, розподіляють біженців по інших регіонах. Зокрема, звідти можуть відправити в Баварію, Рейнланд-Пфальц і Гессен.

У приймальному центрі, розташованому в Карлсруе (адреса - Durlacher Allee 100, 76 137 Karlsruhe), приймають усіх. Особистий автомобіль доведеться залишити за межами території табору. Однак для біженців із домашніми тваринами цей пункт не підходить. Із тваринами туди впускають, але тільки з дрібними - не більшими за кішку.

Ще один приймальний пункт функціонує в Месштеттені (Geißbühlstraße 51, 72 469 Meßstetten). Однак звідти всіх біженців відправляють на інші федеральні землі. Перевага цього центру в тому, що сюди можна добиратися і своїм автомобілем. Можна туди і зі своїми тваринами. Однак із великим собакою або із собакою бійцівської породи можуть не впустити. І поки господарі там перебуватимуть, їхні чотирилапі друзі житимуть окремо від них - у спеціальному притулку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Фрайбурзі (Basler Landstraße 16, 79 111 Freiburg) також працює приймальний пункт, з якого переселенців відправляють в інші федеральні землі. На жаль, у цьому пункті не приймають хворих людей, які потребують спеціального догляду або медичної допомоги. Зате тут тварини можуть перебувати при своєму господареві. Щоправда, собак доведеться весь час тримати на повідку.

Нагадаємо, у Німеччині ухвалили рішення про примусове повернення частини біженців додому.

Головне