Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Автор: Марченко Любов

Евакуацію людей із Вовчанська зупинили. Місто так щільно обстрілюється, що пересуватися ним і вивезти звідти людей неможливо. Ба більше, навіть під'їхати до міста не є можливим.

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни - today.ua

Про це розповів начальник Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі.

А тим часом, за приблизними підрахунками, у місті все ще залишається близько сотні цивільних людей. Решта населення Вовчанська, яке перед війною становило 18 тисяч осіб, уже виїхало. Мешканці, які залишаються досі - переважно похилого віку. Їх потрібно рятувати. Однак зараз організована евакуація людей із Вовчанська неможлива, каже градоначальник.

Тому цивільним особам радять виходити з міста поодинці. Причому йти до найбезпечнішої околиці, де їх могли би підібрати та евакуювати далі - у безпечне місце.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

"Ми максимально інформуємо тих, хто залишився, щоб вони мали можливість вийти на підступи до міста, щоб ми могли їх евакуювати. Це переважно люди похилого віку і переважно на тих територіях, де ведуться бойові дії", - каже Гамбарашвілі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Військові, які перебувають у місті, у курсі цієї ситуації. Тому вони допомагають мешканцям виїхати до міської околиці. А далі вже вступають у роботу волонтери або поліцейські. Вони підбирають біженців і відправляють до Координаційного штабу.

Нагадаємо, у Генштабі повідомили обстановку під Липцями та у Вовчанську. Від Липців ЗСУ зуміли відкинути ворога і контратакують. А у Вовчанську тривають міські бої, проте наші бійці позицій не здають.