Блінкен порадив українцям активізувати процес мобілізації

Автор: Марченко Любов

Держсекретар США Ентоні Блінкен, який відвідав нашу країну з несподіваним візитом, вважає, що мобілізацію в Україні слід проводити активніше. Люди, які вже понад два роки перебувають на передовій, не можуть воювати нескінченно - їм потрібна заміна.

Блінкен порадив українцям активізувати процес мобілізації - today.ua

Про це американський візитер заявив, виступаючи перед студентами Київської політехніки.

"Захисники, які понад два роки утримують цей фронт, потребують допомоги і їм потрібно відпочити. Мобілізація - це те, що допомагає вам зміцнювати оборону і створювати більшу кількість різних військових підрозділів і зміцнювати свої рубежі", - справедливо заявив Ентоні Блінкен.

При цьому він, як третя особа в американській політичній ієрархії, добре обізнаний, що мобілізація в Україні серйозно буксує. Того напливу добровольців, який був у перші дні війни, вже давно немає. Та й просто з доброї волі оновлювати дані в ТЦК майже ніхто з українців не квапиться. Принаймні, інтернет рясніє красномовними відео, на яких працівники ТЦК примусово пакують ухилянтів у свої буси.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Блінкен порадив українцям активізувати процес мобілізації

А новий закон про мобілізацію, який набуде чинності лише з 18 травня, поки що більше лякає українців, аніж мотивує. Утім, Ентоні Блінкену підібрали для просування ідеї мобілізації теж не найбільш відповідну аудиторію, оскільки переважна більшість студентів має відстрочку від мобілізації і, ймовірно, нею скористається.

При цьому держсекретар США наголосив, що його країна і надалі надаватиме Україні допомогу. Причому вона буде не ситуативною, а системною і всебічною.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Щоб Україна перемагала не тільки сьогодні, а й запобігла атакам у майбутньому", - наголосив високий гість.

Нагадаємо, екс-заступниця глави Держдепартаменту США Вікторія Нуланд пообіцяла постачання нової далекобійної зброї для ЗСУ.