Росіяни застосували у Вовчанську термобаричну зброю

Автор: Корнєєв Ігор

Російська армія поповнила список воєнних злочинів, скоєних в Україні. Вони використовували для ударів по Вовчанську заборонену Женевською конвенцією термобаричну зброю.

Росіяни застосували у Вовчанську термобаричну зброю - today.ua

Попри те, що Силам оборони України вдалося стабілізувати фронт на півночі Харківської області, росіяни не залишають спроб заволодіти Вовчанськом. Спікер оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин розповів, яка зараз ситуація на даній ділянці фронту.

"Більшу частину міста контролюють українські Сили оборони. Наземні штурми ворог поєднує з авіаційними ударами, щоб досягти успіху. Також по Вовчанську ворог застосовує важкі вогнеметні системи "Сонцепьок". Завдає ударів термобаричними боєприпасами, знищуючи на своєму шляху забудову і цивільну інфраструктуру" - розповів Волошин.

Нагадаємо, термобаричні бомби заборонені для використання на полі бою Женевською конвенцією. Вони суперечать двом фундаментальним принципам ведення війни.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Усіх ухилянтів оголосять у розшук: поліція прийде до кожного в дім

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Назар Волошин зазначив, що застосування такої зброї у Вовчанську фіксувалося неодноразово. Фактично, росіяни перейшли до своєї улюбленої тактики штурму міст, який полягає у їх повному знищенні.

Назар Волошин зазначив, що ворог намагався посилити наступ мотострілецькими частинами 44-го армійського корпусу. Проте наші захисники знищують усі підрозділи окупантів.

Російські солдати дістаються позицій на багі, мотоциклах, гольф-карах. Також використовують легкоброньовану техніку.

Росіяни застосували у Вовчанську термобаричну зброю

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Якщо групи дісталися до своєї цілі, то намагаються закріпитися. Якщо не вдалося, то це для них "квиток в один кінець" і вони там залишаються, бо наші військовослужбовці Сил оборони їх знищують", - зазначив Спікер ОСУВ "Хортиця".

Нагадаємо, стало відомо, що росіяни намагаються захопити ще два населені пункти на Донеччині. На тій ділянці лінія фронту не змінювалася з 2015 року.