Росіяни продають українських полонених на чорному ринку, - The Times

Автор: Корнєєв Ігор

Інститут з вивчення війни включив у свою чергову доповідь дані з публікації в The Times. Британське видання у ній повідомило, що російські військові продають українських полонених на чорному ринку.

Росіяни продають українських полонених на чорному ринку, - The Times - today.ua

Стаття вийшла з посиланням на представника Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петра Яценка та українського бійця В'ячеслава Левицького, який побував у росіян в полоні. Вони розповіли, що захоплених в Україні солдатів продають на "чорному ринку" чеченським воєнізованим формуванням.

Левицького було взято в полон із пораненням обох ніг та живота у лютому 2023 року. Незабаром йому повідомили, що відправлять до столиці Чеченської Республіки. У Грозному йому ампутували поранені ноги, а також руки, які сильно постраждали від обмороження.

Він розповів, що чеченці купують українських бійців для того, щоб обмінювати їх на своїх бойових товаришів, які потрапили до полону.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

У випадку з Левицьким, його та ще 39 наших захисників обміняли на п'ятьох чеченців.

Росіяни продають українських полонених на чорному ринку, - The Times

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Інститут вивчення війни нагадує, що чеченські збройні формування брали участь у початковій стадії вторгнення в Україну. Зокрема, вони діяли під Маріуполем та Сєвєродонецьком. Наразі чеченці якщо й присутні на полі бою, то здебільшого як загороджувальні загони для підрозділів з інших регіонів Росії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ЗСУ переходить до активної оборони. Розпочато будівництво потужних укріплень на Запорізькому напрямку.