Російська армія може залишитися без палива в Україні: названо причину

Автор: Корнєєв Ігор

Спецоперації України щодо виведення з ладу російських нафтопереробних заводів можуть викликати в країні-агресорі серйозну паливну кризу. Військові експерти стверджують, що це вплине на здатність РФ вести війну.

Російська армія може залишитися без палива в Україні: названо причину - today.ua

Кількість і якість ударних дронів, що випускаються Україною, неухильно зростає. Наші спецслужби вражають цілі у глибині Росії на відстані до 1,5 тисячі кілометрів. В атаці на Новоросійськ та інші міста Краснодарського краю брали участь до сотні БпЛА.

"Удари українських безпілотників по російській енергетичній інфраструктурі на початку цього року вивели з ладу 14% нафтопереробних потужностей країни і призвели до зростання внутрішніх цін на паливо, але мали мінімальний вплив на виробництво електроенергії", - повідомляє видання Bloomberg.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Воно використовує у своєму матеріалі дані американської розвідки. У Пентагоні проаналізували збитки, завдані Росії, за період із кінця січня до середини березня. Лише за цей час атаки на російські НПЗ спричинили подорожчання бензину в країні на 20-30%.

Росія зупинила експорт бензину та почала закуповувати його в Білорусі. Все це опосередковано вплинуло на інші сфери економіки, оскільки, як повідомляє Bloomberg, Кремль "надав пріоритет відвантаженню нафтопродуктів російськими залізницями на противагу іншим видам транспорту".

Російська армія може залишитися без палива в Україні: названо причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Військовий експерт Валерій Рябих вважає, що після ударів по НПЗ у Туапсе, який напередодні припинив роботу, російська армія може залишитись без палива в Україні. На ситуації з бензином усередині РФ ці атаки також неминуче вплинуть.

Нагадаємо, 9 травня українські дрони вразили НПЗ у Башкирії. На цей час це рекордна дальність завдання удару для наших ударних БпЛА.