Путін заявив про готовність до ядерної війни з США

Автор: Корнєєв Ігор

Президент Росії Володимир Путін порушив тему ядерного протистояння з США. Він назвав умови, за яких РФ використає атомну зброю проти Сполучених Штатів.

Путін заявив про готовність до ядерної війни з США - today.ua

Керівник країни-агресора заявив в інтерв'ю місцевому телебаченню, що Росія готова до можливої ядерної війни. При цьому він мав на увазі саме готовність стратегічних сил РФ, а не бомбосховищ та евакуаційних заходів, спрямованих на зменшення кількості жертв серед мирного населення країни.

В черговий раз Путін заявив, що російська ядерна тріада (авіація, флот, балістичні ракети наземного базування) краща і сучасніша, ніж у потенційного противника.

Диктатор, який розшукується міжнародним кримінальним судом, зазначив, що США продовжують розвивати ядерні сили. Однак, на думку Путіна, це не означає, що вони готуються застосувати їх.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Також президент Росії назвав умову, за якої готовий сам застосувати ядерну зброю.

"Ми готові застосовувати зброю, у тому числі будь-яку зброю, в тому числі і таку, про яку ви сказали (ядерна зброя – ред.), якщо йдеться про існування російської держави, заподіяння шкоди нашому суверенітету та незалежності. У нас же все прописано у нашій Стратегії, ми її не змінювали", - сказав Володимир Путін.

Документ, на який посилається президент Росії, – це Військова доктрина РФ. Згідно з нею, "Російська Федерація залишає за собою право застосувати ядерну зброю у відповідь на її застосування проти неї або її союзників", а також "у разі застосування проти Росії звичайної зброї, коли під загрозу поставлене саме існування держави".

Путін заявив про готовність до ядерної війни з США

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Це є головним фактором для західних країн, що перешкоджає втручанню в російсько-український конфлікт на стороні держави, суверенітет і територіальна цілісність якої були грубо порушені. Зазначимо, що цього вимагає Договір про нерозповсюдження ядерної зброї, оскільки ядерна держава Росія напала на без'ядерну Україну.

Нагадаємо, у НАТО назвали головну стратегічну помилку Путіна на початку повномасштабної війни з Україною.