Збройне протистояння перейде у космос: Китай, США та Росія почали підготовку до “зоряних війн“

Автор: Марченко Любов

На тлі дедалі частіших повідомлень про те, що Китай і Росія виводять у космос супутники військового призначення, США також почали активну розробку космічного озброєння. Таким чином, "зоряні війни", які донедавна були лише плодом уяви фантастів, уже найближчим часом можуть стати реальністю.

Збройне протистояння перейде у космос: Китай, США та Росія почали підготовку до “зоряних війн“ - today.ua

Отже, США активно готуються до війни у космосі, повідомляє Finance Yahoo.

Американські інженери та науковці розробляють супутники, які матимуть змогу наздоганяти на орбіті і переслідувати інші штучні космічні об'єкти. Крім того, американці також розробляють засоби захисту наземних станцій, які забезпечують зв'язок із супутниками та іншими штучними космічними об'єктами, що обертаються навколо Землі.

"Комерційні стартапи працюють над технологіями, зокрема орбітальними капсулами, датчиками та супутниковими структурами, які можуть мати військове застосування", — йдеться у публікації.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Збройне протистояння перейде у космос: Китай, США та Росія почали підготовку до “зоряних війн“

За словами головного оперативного керівника Космічних сил генерала Ченса Зальцмана, Росія та Китай всіляко намагаються обмежити доступ Сполучених Штатів та їхніх союзників до використання космічного простору, і зокрема, навколоземного простору. Через це американські військові мають повсякчас оберігати свої космічні об'єкти від ворожого втручання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я повинен протистояти цій загрозі, щоб переконатися, що космічні можливості, від яких ми звикли залежати в нашому способі життя, будуть присутні і в майбутньому", - заявив генерал.

Нагадаємо, з нашим світилом відбувається щось незрозуміле. На Сонці утворилась активна зона, яка в десятки разів перевищує діаметр Землі. Вона загрожує вибухом, який може завдати нашій планеті неабиякої шкоди.