Поляки готуються до війни в Європі: наші сусіди почали скупку квартир в Іспанії

Автор: Марченко Любов

Страх перед можливою війною в Європі змушує європейців шукати собі прихистку подалі від кордонів з Україною. Зокрема, наші сусіди поляки почали активно скуповувати квартири в Іспанії, сподіваючись, що туди війна не докотиться, і там буде безпечніше.

Поляки готуються до війни в Європі: наші сусіди почали скупку квартир в Іспанії - today.ua

Про це повідомляє The Warsaw, посилаючись на статистику угод з нерухомістю.

Отже, відповідно до даних, які має це видання, кількість угод з нерухомістю, укладених громадянами Польщі в Іспанії, цьогоріч зросла утричі. А взагалі з початком повномасштабної війни в Україні поляки стали купувати в цій країні значно більше житла.  

Найчастіше покупцями іспанської нерухомості стають пенсіонери із Польщі. Хоча останнім часом дедалі більше молодих людей також воліють придбати там собі житло.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

"Зростання за останні два роки очевидне, але на початку цього року воно посилилося, що, ймовірно, пов’язано з новинами з України. Дедалі частіше з’являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнається в бесідах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші та куди тікати в разі війни", – каже представник варшавської агенції нерухомості Себастьян Павлак.

Поляки готуються до війни в Європі: наші сусіди почали скупку квартир в Іспанії

Зараз в Іспанії квартира площею 65 квадратних метрів у середньому коштує 160 тисяч євро. Тобто квадратний метр продають за 2,4 тис. євро. Водночас більшість поляків розраховують придбати таке житло не дорожче, ніж за 150 тисяч.

Квартирний ажіотаж почасти підігріла і польська влада. Так, президент Польщі Анджей Дуда завив, що у країн НАТО є кілька років до російського вторгнення, що підготуватися до війни в ЄС. Він також закликав США продовжувати підтримку України, бо якщо наша країна програє, то країнам НАТО вже доведеться не лише вкладати гроші в цю війну, але й посилати туди своїх людей.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що наразі не бачить загрози Європі з боку РФ. Адже Росія зараз знекровлена війною в Україні, і майже всі її сухопутні війська так чи інакше задіяні на території нашої країни.

Нагадаємо, китайські інженери створили безпілотник, здатний змінити хід війни.