Північна Корея передала Росії старі та непридатні снаряди

Автор: Корнєєв Ігор

Заступник начальника ГУР МО Вадим Скибицький повідомив, що Північна Корея вже поставила до Росії півтора мільйона снарядів. Однак у ворога виникла проблема з їх використанням.

Північна Корея передала Росії старі та непридатні снаряди - today.ua

Артилерійські боєприпаси, які Пхеньян поставив країні-агресору, здебільшого були виготовлені ще півстоліття тому. Половина з них, за словами Скибицького, не може бути використана в принципі, інші треба перевіряти чи ремонтувати.

Також підтверджено, що КНДР постачає Росії балістичні ракети. Експерти довели їх застосування під час обстрілу українських міст у зимовий період.

Все це, на думку заступника голови ГУР, свідчить про те, що Росія не може власними виробничими потужностями покрити потреби фронту:

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

"Це ще раз доводить, що Росії не вистачає власних виробничих потужностей для швидкого та потужного нарощування виробництва ракет. Якби вона цього не робила, то навіщо б просила про це Північну Корею?"

Але навіть якщо Росії вдасться використати 750 тисяч із північнокорейських снарядів, це буде відчутно на фронті. Нагадаємо, країни Євросоюзу підвели Київ із постачанням боєприпасів для артсистем минулого року. З обіцяного мільйона ЗСУ отримали у 2023-му лише 300 тисяч снарядів.

Північна Корея передала Росії старі та непридатні снаряди

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Міністр оборони Південної Кореї Сін Вон Сік повідомив, що сьогодні заводи зброї КНДР працюють лише на третину від своєї потужності. Це пов'язано з нестачею сировини та електроенергії.

Нагадаємо, президент Чехії Петр Павел раніше повідомив, що знайшов 800 тисяч артилерійських снарядів, які можна придбати та передати ЗСУ. На заклик відгукнулися низка країн, які підтвердили готовність закупити боєприпаси.