Нові номери Vodafone починаються з нового коду: що буде зі старими

Автор: Леся Ловіцька

Vodafone почав впроваджувати новий код мережі – 75 (+380 75). Мобільний оператор вирішив, що вже до кінця 2024 року номери абонентів починатимуться з 075.

Нові номери Vodafone починаються з нового коду: що буде зі старими - today.ua

Стало відомо, що новація не вплине на нові номери. На початку весни дозвіл на використання нового коду видала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку.

У пресслужбі компанії зазначили, що у Vodafone з’явиться ще один код з "п’ятіркою". Таким чином, до кодів мережі мобільного зв’язку, які доступні абонентам Vodafone, додається ще +380 75. Розпочинається впровадження нового номерного ресурсу в усі внутрішні системи та послуги.

Наголошено, що додатковий ресурс нумерації розширює вибір бажаного поєднання цифр для діючих та нових абонентів. За даними НКЕК, дозвіл видано на п'ять років. Він дасть можливість Vodafone підключити до мережі 10 мільйонів нових номерів.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Наразі у Vodafone використовують чотири національні коди мережі мобільного зв'язку: 095, 099, 066 та 050.

Нові номери Vodafone починаються з нового коду: що буде зі старими

У Київстар також з'явиться новий код

Національна компанія Київстар також отримала дозвіл на використання нового коду 77 (+380 77). Таким чином, номери оператора також починатимуться з 077.

Представники мобільного оператора впевнені, що сімки принесуть своїм власникам удачу. У цьому вже скоро можна буде переконатися. Наразі новий код вже впроваджується у систему.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що абоненти Vodafone, Київстару та lifecell можуть перевірити, за які послуги сплачують операторам. До прикладу, клієнтам Київстару для цього слід зателефонувати за номером 466*66 або надіслати запит *100*01*2#.

Нагадаємо, які доступні тарифи Vodafone, Київстар та lifecell запропонували своїм клієнтам.