Німецька розвідка назвала дату вторгнення Росії до країн НАТО

Автор: Корнєєв Ігор

Німецька розвідка опублікувала звіт, в якому прогнозує збройне зіткнення Росії із НАТО. За даними відомства, у Кремлі будуть готові напасти на Європу через два роки.

Німецька розвідка назвала дату вторгнення Росії до країн НАТО - today.ua

З документа випливає, що Москва має намір подвоїти військову міць протягом найближчих п'яти років. Проте конфлікт із НАТО відбудеться раніше, вважають у німецькій розвідці. За їхніми даними, вже 2026 року може розпочатися вторгнення російської армії до Фінляндії та країн Балтії.

Такий висновок робиться на підставі даних про переміщення військ та розміщення ракет у регіонах, звідки вони можуть загрожувати сусіднім країнам. Також про підготовку до "фундаментальної війни з НАТО" свідчить реструктуризація російської армії.

26 лютого 2024 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про створення Ленінградського військового округу. Він був виділений із Західного військового округу як окрема військово-адміністративна одиниця РФ.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Саме війська Ленінградського ВО вдерлися у 39-му році до Фінляндії. Пізніше вони брали участь в анексії балтійських країн – Естонії, Латвії та Литви у рамках секретних протоколів до пакту Молотова-Ріббентропа.

Німецька розвідка назвала дату вторгнення Росії до країн НАТО

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У країнах, які потенційно можуть стати ціллю агресії, до загрози ставляться максимально серйозно. Литва також опублікувала доповідь із посиланням на свою військову розвідку, яка збігається з висновками німецьких колег про підготовку Росії до великої війни в Європі.

Нагадаємо, в НАТО наразі 300 тисяч солдатів перебувають у стані високої бойової готовності. Раніше у штаб-квартирі НАТО було лише 40 тисяч солдатів. Збільшення європейського контингенту свідчить, що Альянс серйозно ставиться до загрози зі сходу.