Нідерланди знайшли спосіб поставити систему Patriot в Україну

Автор: Корнєєв Ігор

Нідерланди мають намір передати Україні систему Patriot. В уряді європейської країни заявили, що мають намір зробити це у стислі терміни.

Нідерланди знайшли спосіб поставити систему Patriot в Україну - today.ua

Як повідомило Міністерство оборони Нідерландів, систему Patriot буде зібрано за допомогою партнерів Амстердама. Основні компоненти нададуть Нідерланди, елементи, яких бракує, передадуть союзники.

"Ми ведемо переговори з країнами про збірку системи Patriot, а також про підготовку українських екіпажів. Якщо інші потенційні країни-партнери зможуть постачати частини та боєприпаси, ми зможемо надати Україні принаймні одну повну систему в короткостроковій перспективі", - заявила міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен.

Глава оборонного відомства додала, що список країн, які нададуть компоненти для швидкої збірки системи Patriot, вже визначено. Кайса Оллонгрен закликала приєднуватись й інші держави, які також готові взяти участь в ініціативі Нідерландів.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Усіх ухилянтів оголосять у розшук: поліція прийде до кожного в дім

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Нагадаємо, ще 18 квітня під час саміту лідерів країн ЄС прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що Амстердам готовий придбати для України систему Patriot у третьої країни. Вочевидь, охочих послабити свою протиповітряну оборону у світі не знайшлося і Нідерланди вигадали альтернативний спосіб поставити в Україну так необхідну їй систему Patriot.

Нідерланди знайшли спосіб поставити систему Patriot в Україну

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Після численних атак на українську енергосистему Німеччина виступила із глобальною ініціативою щодо зміцнення нашої ППО. Однак сьогодні достовірно відомо лише про те, що одну систему Patriot поставив сам Берлін.

Німці надають Україні допомогу й іншими надійними системами протиповітряної оборони. Минулого тижня вони оголосили, що поставили нашим захисникам систему Iris-T.