Названа найшкідливіша кава, яку багато хто вважає найкориснішою для здоров'я

Автор: Леся Ловіцька

Лікарі та вчені продовжують сперечатися про шкоду кави, але більшість упевнена, що бадьорий напій у невеликих кількостях корисний. Названо один вид напою, який краще не вживати, щоб не порушувати роботу організму.

Названа найшкідливіша кава, яку багато хто вважає найкориснішою для здоров'я - today.ua

Кава буде корисною, якщо йдеться про якісний натуральний продукт, який правильно приготували.

Професор Гетеборгського університету Даг Телле розповів про найшкідливіші напої. Йдеться про заливання окропом прямо в чашці, а також заварювання в турці. Другий спосіб приготування багато хто вважає найкориснішим, проте це не так.

Справа в тому, що це нефільтровані напої, в яких містяться кафеол та кафестол, вони сприяють підвищенню рівня холестеринів та тригліцеридів у крові. Вони відкладаються на судинних стінках, знижують прохідність крові і цим можуть призвести до серцевого нападу.

Даг Телле звернув увагу на каву по-східному, яку люблять мільйони людей у всьому світі. Її не можна назвати корисною через концентрацію сильнодіючих речовин.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Щоб напій не шкодив організму, перед вживанням його слід пропустити через паперовий фільтр. Таким чином, шкідливі речовини затримаються, а смак покращиться.

"Ті, хто пив фільтровану каву, жили трохи довше за тих, хто взагалі не пив її. Це не можна пояснити іншими причинами, крім віку, статі або способу життя", - поділився дослідник.

Названа найшкідливіша кава, яку багато хто вважає найкориснішою для здоров'я

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

А щодо розчинної кави, особливо "3 в 1", краще взагалі виключити її з раціону. У ньому практично немає кофеїну, що бадьорить, і антиоксидантів, які містяться в цілісних зернах. Проте міститься теобромін, який викликає сонливість.

Раніше повідомлялося, як приготувати смачну каву по-єврейськи.