На Сумщині чоловік після візиту у ТЦК потрапив до реанімації

Автор: Леся Ловіцька

У місті Шостка Сумської области розгорнувся скандал. 55-річний чоловік відвідав ТЦК, після чого потрапив до реанімації. Родичі військовозобов'язаного українця звинуватили співробітників військкомату у протиправних діях.

На Сумщині чоловік після візиту у ТЦК потрапив до реанімації - today.ua

За словами близьких постраждалого, його таємно відвезли с Сум до Харкова, де він двічі втратив свідомість та у важкому стані був доставлений до лікарні. Чоловік опинився в реанімації.

Родина пацієнта повідомила деталі інциденту. Зазначено, що житель Сумської області відвідав територіальний центр комплектації та соціальної підтримки для проходження медичної комісії. 

Дружина 55-річного чоловіка вказала, що йому після проведення кардіограми на серці були виявлені рубці. Він звернувся до сімейного лікаря, яка допустила інфаркт. Йому порадили обов'язково зробили УЗД серці. В українця діагностовано гіпертонію, він три останніх роки страждає від підвищеного артеріального тиску. З 30-річного віку є проблеми зі спиною, а при зміщенні дисків відмовляють ноги.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Терапевт порадив дообстеження, але члени ВЛК навіть не поміряли тиск та заявили, що чоловік придатний до служби

"Під час спілкування з головою ВЛК чоловік попросив зробити дообстеження через дійсно поганий стан здоров'я та можливість негативних та непередбачуваних ситуацій, на що отримав відмову в грубій формі", - поділилася дружина.

Чоловік отримав нову повістку – його направили до навчального центру в Сумах. Проте він опинився у Харкові, де йому стало погано. ТЦК пообіцяли доправити військовозобов'язаного до Шостки, але потім повезли автобусом до Гончарівська Чернігівської області. Чоловік знову втратив свідомість, і у критичному стані його доставили до лікарні у Конотопі, же розмістили у реанімації. У приймальному відділенні уточнили, що стан пацієнта був важким.

За даними сім'ї, співробітники Шосткинського ТЦК навіть не повідомили їм цю інформацію. Чоловік у лікарні опинився без документів. Про стан родича родині стало відомо від знайомих.

На Сумщині чоловік після візиту у ТЦК потрапив до реанімації

Справу передано до ДБР. На випадок відреагувала депутатка Верховної Ради Ірина Фріз, якій надіслали запит. Вона порадила у подібних ситуаціях здійснювати розголос та одразу звертатися до Державного бюро розслідувань та не зволікати.

"Робіть інформаційно відомими всі випадки та всіх причетних щодо скоєння протиправних дій, щоб не допустити створення протизаконної системи", - вказала нардепка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Сумському ОТЦК повідомили про проведення перевірки.

Раніше повідомлялося, як зміняться перевірки ТЦК на вулицях після набуття чинності нового закону про мобілізацію 18 травня.